Zimomriavky. Prvá ukážka seriálu The Last of Us od HBO nás vracia do temného sveta zombie nákazy

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pôvodný dramatický seriál HBO THE LAST OF US, ktorý vychádza z rovnomennej kritikou oceňovanej videohry vyvinutej spoločnosťou Naughty Dog exkluzívne pre PlayStation®, bude mať premiéru v roku 2023 na HBO a bude k dispozícii aj na HBO Max.

Príbeh THE LAST OF US sa odohráva dvadsať rokov po zničení modernej civilizácie. Joel, otrlý preživší, je najatý, aby prepašoval Ellie, štrnásťročné dievča. Má ju dostať z karanténnej zóny. To, čo začína ako malá zákazka, sa čoskoro stane brutálnou, srdcervúcou cestou, pretože obaja musia precestovať Spojené štáty a prežitie jedného závisí na druhom. Na dnešný deň pripadá celosvetový deň nákazy a pri tejto príležitosti sa HBO rozhodlo vydať trailer k novému seriálu THE LAST OF US.

Teaser trailer na seriál The Last of Us

Herecké obsadenie: Pedro Pascal ako Joel, Bella Ramsey ako Ellie, Gabriel Luna ako Tommy, Anna Torv ako Tess, Nico Parker ako Sarah, Murray Bartlett ako Frank, Nick Offerman ako Bill, Storm Reid ako Riley, Merle Dandridge ako Marlene, Jeffrey Pierce ako Perry, Lamar Johnson ako Henry, Keivonn Woodard ako Sam, Graham Greene ako Marlon, Elaine Miles ako Florence a Ashley Johnson a Troy Baker.

Tvorcovia: Craig Mazin (tvorca oceňovaného Černobyľu) a Neil Druckmann sú scenáristami a producentmi seriálu THE LAST OF US. Seriál vzniká v koprodukcii so spoločnosťou Sony Pictures Television a producentmi sú Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan a Rose Lam. Produkčnými spoločnosťami sú PlayStation Productions, Word Games, The Mighty Mint a Naughty Dog.

Zdroj: TS Bohuš Mäsiarčik/Top of Mind

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -