Vladimír Furdík prezrádza, ako prebieha produkcia seriálu The Witcher

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Zhruba 10 mesiacov dozadu sme sa dozvedeli, že televíznym Geraltom z Rivie sa stáva Henry Cavill. Herec, ktorý je známy ako Superman vo filmovom univerze DC, bol nepochybne zaujímavým výberom. Seriál The Witcher má byť vernou adaptáciou originálneho materiálu, preto veľké množstvo fanúšikov prekvapilo, že tvorcovia do hlavnej úlohy zvolili takúto „mainstreamovú“ hviezdu. Dnes sa však od Vladimíra Furdíka dozvedáme, že všetko pokračuje až podozrivo dobre…

henry cavill serial the witcher
Zdroj: polygon.com

Ako pokračuje seriál The Witcher?

Vladimír Furdík je rodený Slovák, ktorý v Hollywoode prerazil ako kaskadér. Trénoval už kdejaké známe herecké hviezdy, no nikdy nebol v oku verejnosti. Teda až kým ho neobsadili do úlohy Night Kinga v seriáli Game of Thrones.

Pri stvárňovaní najdesivejšieho televízneho zloducha však neupustil od práce, ktorou svoju kariéru začal. Popri hraní v Game of Thrones taktiež pôsobil ako tréner viacerých hereckých hviezd a koordinátor niektorých bojov. Osobne trénoval napríklad aj takého Kita Haringtona, ktorý v tom istom seriáli od HBO hral postavu menom Jon Snow.

vladimír furdík
Zdroj: noizz.aktuality.sk

Furdík o Cavillovi z Rivie

Vladimír Furdík sa ako človek, ktorý je v tejto branži naozaj skúsený, dostal aj ku novinke od streamovacej služby Netflix. Seriál The Witcher totižto bude plný veľkolepej akcie a prepracovaných bojových choreografií, obzvlášť s mečom. Slovák, na ktorého sme hrdí, tak osobne spolupracuje s titulným hercom Henrym Cavillom, ktorého trénuje. No a keďže sme už o pripravovanom projekte dlhšie nič nepočuli, Furdík nás potešil rozhovorom, v ktorom povedal aj toto:

„Majú ambície vyrovnať sa Game of Thrones a raz ho aj prekonať.“

seriál The Witcher
Zdroj: polygon.com

„Ak je reč o akčných scénach, môžem osobne zaručiť ich kvalitu,“ povedal Furdík. No a čo sa týka samotného Cavilla… Podľa kaskadérových slov je úžasný. O tom, že Netflix vybral správneho Geralta, nás Furdík uistil týmito slovami: „Nepoznám žiadneho herca, ktorý by bol tak dobrý s mečom ako Henry [Cavill]. Nepoznám nikoho, kto by sa dokázal naučiť choreografiu behom dvoch hodín.“

Mohlo by vás zaujímať
Náš rozhovor s Vladimírom Furdíkom ohľadom poslednej série Game of Thrones:

Tak čo, uistil vás Vladimír Furdík o tom, že seriál The Witcher pokračuje tak, ako má? Tešíte sa z toho, že Henrymu Cavillovi sadol meč do ruky? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: youtube.com, redanianintelligence.wordpress.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -