Smutný koniec legendy. Top Gear čaká definitívny koniec, môže za to strašná nehoda

Nenechajte si ujsť

Najpopulárnejšiu motoristickú reláciu Top Gear s veľkou pravdepodobnosťou po 33. sériách a 240 odvysielaných epizódach podľa zdrojov Daily Mail čaká definitívny koniec. Pokračovanie slávneho seriálu, určeného všetkým fanúšikom rýchlych áut a motorizmu, bolo otázne už dlhšie. Vysielateľ BBC teraz pristúpil k prekvapivému a pravdepodobne tiež definitívnemu kroku, ktorý divákov určite nepoteší.

Nebude už ani nová séria

Zatiaľ posledná séria Top Gear bola odvysielaná v decembri 2022. V rovnakom mesiaci pri nakrúcaní nových epizód však jeden z moderátorov Freddie Flintoff utrpel ťažké zranenia, keď sa prevrátil na trojkolke kabrioletu Morgan Super 3. Išlo o mimoriadne závažnú nehodu, pri ktorej si Flintoff zlomil niekoľko rebier a utrpel tiež hlboké poranenia tváre. Flintoff totiž vo vysokej rýchlosti šúchal tvárou o betón, pričom podľa viacerých zdrojov nemal nasadenú bezpečnostnú prilbu.

andrew flintoff top gear
Zdroj: BBC

BBC sa bude s moderátorom musieť mimosúdne vyrovnať a kompenzovať mu tiež doživotné poranenia tváre, čo britského vysielateľa vyjde na milióny eur. Veľký otáznik po nehode visel aj nad budúcnosťou seriálu, ktorá už je teraz jasne daná. Top Gear sa podľa zdrojov Daily Mail definitívne končí, pričom odvysielaná nebude už ani 34. séria, ktorá už je takmer nakrútená.

flintoff zranenie
Pretrvávajúce zranenia moderátora; Zdroj: Joe Giddens/PA) (PA Wire) cez Independent

Smutný koniec legendy

Relácia s mnohoročnou tradíciou a stabilnou diváckou základňou krízam čelila aj v minulosti. Fanúšikovia si možno dobre spomínajú na nehodu Richarda Hammonda v roku 2006, po ktorej obľúbený moderátor skončil na 2 týždne v kóme. Zo zranení sa zotavoval ešte o niekoľko týždňov dlhšie.

Šou, ktorej história siaha až do roku 1977, prežila aj odchod trojice hlavných moderátorov. Boli nimi Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond, ktorí si našli nový domov na streamovacej službe Amazon Prime Video v motoristickej relácii The Grand Tour.

startstopbanner

Top Gear následne prebrala mediálne známa dvojica Chris Evans a Matt LeBlanc, ich angažovanie sa však stretlo s negatívnymi ohlasmi a neskôr boli vymenení. K posledným moderátorom patril práve Freddie Flintoff, jeho účinkovanie sa, nanešťastie, skončilo tragicky a spoločne s ním teraz končí aj celý Top Gear. Budeš nám chýbať.

Ako sa vám pozdáva trailer na film Vojna policajtov? Vidíte v ňom podobný hit, akým sa stala Sviňa? Potrebujeme podľa vás viac príbehov s varovaním? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: Daily Mail

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -