Dobre vyzerajúci seriál Utopia od Amazonu nám v prvom traileri ukázal príchod konca sveta ako ho ešte nepoznáme

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Amazon nám konečne odhalil oficiálny trailer k originálnemu seriálu Utopia, ktorý sa na malých obrazovkách objaví už 25. septembra.

Pripravovaných 8 epizód je založených podľa knižnej predlohy spisovateľky Gillian Flynn. Autorka má na svojom konte niekoľko úspechov, za ktorý sa napríklad považuje aj knižné dielo Stratené dievča.

Pri tvorbe scenáru k prvej sérii pomohla tvorcom britská verzia seriálu Utopia, ktorý zrežíroval Dennis Kelly. Tentokrát je režisérom Toby Haynes, avšak Kelly nebude v projekte chýbať v pozícii výkonného producenta.

Oficiálny trailer k seriálu Utopia od Amazonu:

Nadchádzajúci thriller nás zavedie do sveta, v ktorom spoznávame partiu komiksových fanúšikov, pre ktorých znamená zdanlivo fiktívny komiks s názvom Utopia celý život. Becky (Ashleigh La Throp), Ian (Dan Byrd), Wilson Wilson (Desmin Borges), Samantha (Jessica Rothe) a Grant (Javon Walton) sú týmto záhadným výtvorom jednoducho posadnutí.

Pri svojej zvedavosti začnú postupom času odhaľovať skryté významy zamaskované na stránkach komiksu. Veľmi rýchlo si uvedomujú, že komiks Utopia dokáže predpovedať všelijaké hrozby pre ľudstvo a začnú konať. Celá partia sa púšťa do nového dobrodružstva, na konci ktorého sa pokúsia zachrániť svet.

Utopia trailer
Zdroj: seat42f.com

Kto stojí za výrobou remakeu seriálu Utopia?

Okrem vyššie spomenutých hercov sa na malej obrazovke objavia známe tváre ako Farrah Mackenzie, Christopher Denham a Cory Michael Smith. Prítomnosťou nás potešia aj Riann Wilson a John Cusack, pre ktorého bude obsadenie v hlavnej úlohe seriálu premiérou.

Na celej produkcii sa podieľali tri spoločnosti – Endomol Shine North America, Kudos a Amazon Studios. V pozícii exekutívnych producentov sa vyskytujú Jessica Rhoades, Sharon Levy, Sharon Hall, Tobias Haynes, Karen Wilson a Dennis Kelly.

Seriál sa zdá byť kvalitným výtvorom a Amazon si tak na svoje konto pripíše ďalší úspech. Ako to však skutočne dopadne sa dozvieme až budúci mesiac, kedy si pre nás jedna z popredných streamovacích služieb pripravila zaujímavé dobrodružstvo plné zvratov.

Ak ešte stále nie ste vlastníkmi streamovacej služby od Amazonu, predplatiť si ju môžete tu. Amazon Prime Video je prístupné aj na Slovensku a v základnej sadzbe stojí 5,99 eur/mesiac.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -