V akej dobe sa bude odohrávať seriál WandaVision a kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star WarsHBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

herečka elizabeth olsen kostým scarlet witch
Zdroj: reddit.com

V akej dobe sa bude odohrávať seriál WandaVision?

Okrem štyroch ostatných bol počas Marvel panelu odhalený aj seriál WandaVision, ktorý sa bude vysielať na streamovacej službe Disney+. Hlavnými tvárami budú samozrejme Elizabeth Olsen a Paul Bettany, ktorí stvárňujú zamilovaný pár Scarlet Witch/Wanda Maximoff a Vision. Okrem nich však uvidíme aj herečku Teyonah Parris.

Pôvodne sa rozprávalo o tom, že WandaVision bude prequel seriálom zo 60. rokov. Na Comic-Cone sa však oficiálne potvrdilo, že príbeh seriálu bude zasadený do udalostí po filme Avengers: Endgame. Ako je to ale možné, keď Vision zomrel už vo filme Avengers: Infinity War? Nuž, to netuší ani samotný herec Paul Bettany.

WandaVision
Zdroj: twitter.com

Karty možno práve zamieša film Doctor Strange in the Multiverse of Madness, v ktorom sa má objaviť práve postava Scarlet Witch. Máme teda počítať s tým, že film Doctor Strange 2 a seriál WandaVision budú prepojené! Na pódiu padla aj veta o tom, že v tomto seriáli uvidíme Scarlet Witch, na ktorú všetci čakajú. Tento seriál je vraj zároveň niečim úplne iným, než čo Marvel robil doteraz…

Novinky o všetkých ostatných oznámených filmoch nájdete na tomto odkaze! Čo hovoríte na seriál WandaVision? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -