Marvel seriál WandaVision mení svoj dátum vydania. Kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ešte minulý rok v lete sme sa mohli dozvedieť, že seriál WandaVision je plánovaný zasiahnuť streamovaciu paltformu Disney+ až v roku 2021. Čo sa teda zmenilo a prečo sa ho dočkáme už tento rok? Štúdio Marvel Studios si rok 2020 naplánovalo úplne jednoducho. V kinách sa dočkáme dvoch filmových celkov – dlho očakávaná Black Widow a Eternals.

Okrem toho majú ešte v pláne uviesť nadchádzajúci Disney+ seriál The Falcon and the Winter Soldier. Novoročné oznámenie štúdia nám však odhalilo ešte jednu novinku. Spoločnosť Disney totižto odhalilo, že okrem vyššie spomenutých projektov sa tento rok objaví aj seriál WandaVision.

seriál wandavision
Zdroj: filmandtvnow.com

Koho predstaví seriál WandaVision?

Vo svojich úlohách sa opäť ocitnú originálni herci z MCU, Elizabeth Olsen (Scarlet Witch) a Paul Bettany (Vision). Táto séria by nám taktiež mala vysvetliť niekoľko nezodpovedaných otázok. Ako sa dostal Vision opäť k životu po udalostiach Avengers: Infinity War?

Okrem hlavných postáv sa vo filme ukáže aj niekoľko vedľajších postáv a našim obľúbeným hercom budú robiť spoločnosť MCU veteráni Kat Dennings a Randall Park. Dennings sa v minulosti objavila v prvých dvoch Thor filmoch v postave Darcy Lewis. Park sa zase objavil ako FBI agent Jimmy Woo vo filme Ant-Man a Wasp.

Natáčanie seriálu je už v plnom prúde a oficiálny dátum premiéry by nám mal byť odhalený už čoskoro. Nech padne jeho dátum na ktorýkoľvek deň, takéto informácie nás určite tešia. Dva filmy a dva seriály z MCU prostredia nemusia byť až tak zlý nápad.

Čo si o tom myslíte vy? Ste spokojní s novoročným vyjadrením štúdia Marvel ohľadom seriálu WandaVision? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -