Režisér filmu Thor: Ragnarok – Taika Waititi sa postará o pilotný diel seriálu What We Do in the Shadows!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Waititi a Clement produkujú nový seriál pre FX!

Talentovaného novozélandského herca a režiséra Taika Waititi budete pravdepodobne poznať pre réžiu marvelovky Thor: Ragnarok. Ako ste mohli jasne vidieť, vo filme zanechal svoj nezameniteľný rukopis, rovnako ako v jeho iných úspešných projektoch. Postaral sa napríklad o scenár animáku Moana: Legenda o oceáne alebo o réžiu vtipnej hororovej komédie, What We Do in the Shadows. Pokiaľ sa chcete o snímke dozvedieť viac, určite klikajte na náš TIP na film, ktorý sme zaradili do minuloročného Halloween Špeciálu. Aktuálne novinky však hovoria, že sa práve What We Do in the Shadows dočká seriálovej adaptácie. Televízia FX už totižto objednala pilotný diel, ktorý bude mať pol hodinu.

Samozrejme, seriál bude inšpirovaný úspešným, rovnakomenným filmom z roku 2014 od Taika WaititihoJemaine Clementa. Táto dvojica si vo filme dokonca zahrala aj duo upírskych spolubývajúcich, ktorí žijú svoj tichý život na Novom Zélande. Seriál však predstaví nových upírov, ktorých si zahrajú Kayvan Novak (Danger Mouse), Matt Berry (The IT Crowd), Natasia Demetriou (Year Friends) a Harvey Guillen (Stážisti). Zatiaľ však nie je známe, či sa Waititi a Clement objavia aj pred kamerou. Každopádne, Waititi bude režírovať, Clement bude písať scenár a obaja budú výkonnými producentmi. Bližšie detaily zatiaľ nepoznáme, no Waititi kedysi spomenul, že by sa séria mala odohrávať v Amerike.

Originálna strašidelná komédia, ktorá vás dostane do nálady
Zdroj: sky.com

Seriál What We Do in the Shadows nebude ich jediným projektom

Seriál bude produkovať štúdio FX Productions pre televíziu FX. What We Do in the Shadows od FX by však nemal byť jediným spin-offom tejto série. Waititi a Clement totižto pracujú aj na pokračovaní s názvom We’re Wolves a na novozélandskej sérii Wellington Paranormal, ktorá sa zameria na dvojicu policajtov predstavených vo filme. Spolu by sme sa tak v budúcnosti mali dočkať už troch spin-offov/pokračovaní snímky What We Do in the Shadows.

Ako ste sa už určite dopočuli, štúdio Disney odkúpilo 20th Century Fox, pod ktoré patrí aj televízia FX. Waititi aj Clement však svoje spojenie s Disney a Marvelom majú. Taika predsa zrežíroval film Thor: Ragnarok, ktorý si minulý rok zarobil viac ako 850 miliónov dolárov. Clement si naopak zahral v Marvel/FX sérii Legion a taktiež nadaboval kraba Tamatoa v animáku Vaiana: Legenda o oceáne. Tak čo, tešite sa na to, ako sa univerzum What We Do in the Shadows rozrastie?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -