Dwayne Johnson odhalil prvý trailer k jeho autobiografickému seriálu Young Rock

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Začiatkom roku 2020 sme sa dozvedeli, že jedna z najväčších filmových hviezd dnešnej doby dostane vlastný autobiografický seriál Young Rock, ktorého prvý teaser trailer bol konečne odhalený.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Dwayne “The Rock” Johnson bol vyžiadaný stanicou NBC, ktorá by o jeho mladosti rada natočila vlastnú životopisnú sériu. V nej bude taktiež aj vystupovať a objaví sa vo všetkých 11 epizódach. Žánrovo sa každá jedna z nich zaradí medzi komédiu.

Trailer k seriálu Young Rock:

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa therock (@therock)

Prvú ukážku priamo zo seriálu zazdieľal Johnson na sociálnej sieti Instagram a sám herec potvrdil, že debutovať bude v utorok 16. februára 2021 na stanici NBC.

Sériu, ktorú spoločne vytvorili Dwayne Johnson a Nahnatchka Khan, sa zameriava na rôzne kapitoly zo života hlavnej postavy. Nebude chýbať ani nespočetne veľa zážitkov z minulosti, ktoré Johnsona sformovali do takého muža, akým je dnes.

Johnson prezradil jeho herecké obsadenie

Niekoľko týždňov pred premiérou odhalil Johnson svoje hereckého obsadenia – Adrian Groulx stvárni hlavnú postavu vo veku 10 rokov, zatiaľ čo Bradley Constant túto rolu preberie vo veku 15 rokov. Trojicu dopĺňa Uli Latukefu, ktorý hrá Johnsona vo veku 20 rokov.

Spolu s týmito kľúčovými vystúpeniami sa nedávno objavili informácie, že v seriáli uvidíme aj jeho stredoškolskú lásku Karen, ktorú si zahrá Lexie Duncan.

The Young Rock trailer
Zdroj: thesportster.com

Seriál pre široké publikum

Šou by mohla pritiahnuť veľa fanúšikov, ktorí Johnsona sledovali v rôznych etapách jeho kariéry. Pre tých, ktorí si ho najviac pamätajú z ringu, Young Rock bude obsahovať aj odkazy na WWE. Pre ostatných, ktorí ho poznajú skôr z akčných filmov, tvorcovia mysleli aj na vás. No okrem toho sa vraj máme pripraviť na jeho ľudskú stránku.

Ak vás z vyššie uvedeného nezaujalo nič, poteší aspoň fakt, že seriál bude plný humoru a má potenciál pobaviť široké spektrum dnešného náročného publika. Na výsledok si však musíme ešte chvíľu počkať.

Čo hovoríš na prvý teaser trailer k autobiografickému seriálu Young Rock, ktorý nás zavedie do života jedného z najúspešnejších hollywoodskych hercov súčasnosti? Názor nám môžete zanechať dole v komentároch. 

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -