Henry Cavill zabíja príšery ako Geralt v prvej ukážke na seriál Zaklínač od Netflixu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star Wars, HBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

seriál Zaklínač
Zdroj: geektyrant.com

Seriál Zaklínač/The Witcher od Netflixu

Je evidentné, že seriál Zaklínač – alebo v originále The Witcher – je pripravený prebrať štafetu po úplnom konci Game of Thrones. Naozaj to vyzerá tak, že sme si našli nový najobľúbenejší fantasy seriál. Karty ešte môže zamiešať Pán prsteňov od Amazonu, no na toho si ešte chvíľu počkáme.

Každopádne, Netflix nám odhaľuje magický príbeh Geralta z Rivie, ktorý je pripravený sa postaviť zlým mystickým silám. Herec Henry Cavill (známy ako Superman z DC) zas dokázal, že je pre túto úlohu ako stvorený. V prvej ukážke nechýbali ani postavy ako Yennefer či Ciri.

Nečakajte však, že sa bude Netflix držať hernej verzie tohto príbehu. Už pred nejakým časom bolo odhalené, že pôjde o adaptáciu knižného príbehu, ktorý napísal autor Andrzej Sapkowski.

Jedným z rozdielov je napríklad to, že Geralt so sebou nosí iba jeden meč, zatiaľ čo ten druhý má schovaný napríklad na koni. Bohužiaľ, presný dátum vydania neprišiel ani s prvou ukážkou. Určite ho však uvidíme ešte tento rok, pravdepodobne na jeseň.

Všetky nové trailery, ukážky či oznámenia z akcie San Diego Comic-Con 2019 nájdete v tomto vlákne!

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -