HBO prichádza s ukážkou na seriál Zlatý kompas, ktorý musíte vidieť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dámy a Páni, druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov sú konečne tu. Samozrejme máme na mysli akciu Comic-Con 2019, ktorá práve v týchto chvíľach prebieha v americkom San Diegu. Tie najväčšie filmové štúdia tu odhaľujú ich pripravované novinky a každý deň sa teda dočkáme nálože nových trailerov a oznámení.

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na odhalenie budúcich filmov od Marvel Studios, no svoje vlastné panely budú mať aj Star Wars, HBO či Netflix s ich seriálom Zaklínač. Pokiaľ sa chcete o tejto akcii dozvedieť viac a pozrieť si jednotlivé rozpisy, tak určite klikajte na tento článok.

seriál zlatý kompas
Zdroj: comicbookmovie.com

Seriál Zlatý kompas a.k.a. His Dark Materials prichádza…

Určite si pamätáte na film Zlatý kompas z roku 2007, ktorý síce mal nabité herecké obsadenie, no kvalitatívne nemieril moc vysoko. Stanica HBO sa bude tejto sérii snažiť napraviť mienku seriálom His Dark Materials, ktorý zatiaľ vyzerá úžasne. His Dark Materials je totižto knižná trilógia, do ktorej patrí Zlatý kompas, Magický nôž a Jantárový ďalekohľad.

Jej autorom je spisovateľ Philip Pullman, ktorý zároveň figuruje ako výkonný producent tohto seriálu. Hlavnú úlohu, sirotu Lyru, si strihne mladá herečka Dafne Keen, ktorú môžete poznať ako Lauru z Logana. Ďalšími tvárami budú James McAvoy, Ruth Wilson, Lin-Manuel Miranda či Clarke Peters.

Stanica HBO aktuálne ťahá šnúru výborných seriálov a vyzerá to tak, že vôbec nehodlajú povoliť. Začalo to finálnou sériou Game of Thrones, pokračovalo to Chernobylom, Big Little Lies a teraz pozeráme Euphoriu. His Dark Material ja do klubu pridá niekedy na jeseň tohto roku. Presný dátum vydania zatiaľ bohužiaľ nepoznáme.

Všetky nové trailery, ukážky či oznámenia z akcie San Diego Comic-Con 2019 nájdete v tomto vlákne!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -