5 výborných seriálov, ktorých pokračovanie neuvidíme až do roku 2019 – #1

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriály roku 2019, alebo neskôr

Určite každý z nás pozná ten hrozný pocit, keď dopozeráte seriál a uvedomíte si, že pokračovanie príde až o rok (prinajlepšom). Samozrejme, že rok 2018 prinesie veľa výborných seriálov a pokračovaní, no práve tie obľúbené sa vrátia až v roku 2019, alebo neskôr. Produkcia väčších sérií totižto trvá trochu dlhšie, ako by ste si mohli myslieť. Práve z toho dôvodu nemôžeme vidieť nové série našich obľúbených seriálov každý rok. Dnes sa teda pozrieme na päť takých seriálov, no tým náš výber určite nekončí. Veľa z nich dokonca ešte nebolo ani potvrdených, no to sa priebehom tohto roka určite zmení. Poďme sa tak pozrieť na 5 výborných seriálov, ktorých pokračovanie neuvidíme až do roku 2019!

Game of Thrones

zdroj: cimg.tvgcdn.net

Pred nejakým časom naznačila predstaviteľka Sansy Stark, herečka Sophie Turner to, že sa ôsmej série Game of Thrones dočkáme až v roku 2019. Bohužiaľ, mala pravdu. Samotné štúdio HBO prezradilo začiatkom januára, že sa tento rok pokračovania naozaj nedočkáme. Niet sa však čomu diviť – Siedmu sériu sme predsa dostali ešte len minulý rok a seriál podobných rozmerov sa produkuje nesmierne dlho. Samotné natáčanie poslednej série totižto začalo ešte len v októbri minulého roku a pokračovať by malo až do polovice roku 2018. Máme sa však na čo tešiť – Všetky epizódy by mali mať dĺžku celovečerného filmu!

Stranger Things

Druhá séria Stranger Things
Zdroj: comingsoon.net

V roku 2016 priniesli bratia Dufferovci seriál, ktorý sa ihneď stal celosvetovým ošialom. Seriál Stranger Things si ešte len pár mesiacov dozadu odbil svoju druhú sériu a ľudia ho žerú ešte viac. Bohužiaľ, herec David Harbour, predstaviteľ postavy šerifa Hoppera povedal, že tento rok musíme prečkať bez akéhokoľvek návratu do sveta Upside Down. Je teda oficiálne potvrdené, že samotná tretia séria predsa len príde až po značne dlhšej dobe. Rovnako ako pri Game of Thrones, aj produkcia Stranger Things vyžaduje čas. Samotná produkcia by sa vraj dokonca mala začať až v apríli tohto roku…

Rick and Morty

Štvrtá séria seriálu Rick & Morty
Zdroj: hubwav.com

V roku 2018 sa nevrátime ani do šialeného sveta Ricka Sancheza a Morthyho Smitha. Ako sme Vám písali ešte začiatkom tohto roku, podľa všetkého štvrtú sériu nedostaneme skôr ako koncom roku 2019. Túto informáciu prezradil scenárista série Ryan Ridley, ktorý vyjadril jeho smútok z dĺžky produkcie. je totižto veľmi nepravdepodobné, že štvrtú sériu uvidíme v najbližšej budúcnosti. Na debut si zrejme počkáme pomerne dlho. Vlastne, celý produkčný tím je nešťastný z toho, ako dlho im výroba štvrtej série trvá. Pokiaľ Vá teda šialený svet Ricka a Mortyho chýba, ešte chvíľu si na neho počkáte.

The Punisher

punisher
Zdroj: nerd-feed.com

Veľkým prekvapením minulého roka bol aj Marvel/Netflix seriál s názvom The Punisher. Postava Franka Castla (Jon Bernthal) svoj debut zažila ešte v druhej sérii Daredevila, kde si Punishera každý obľúbil. Po veľkom úspechu jeho prvej sólovej série sme sa dozvedeli, že Netflix oficiálne potvrdil druhú sériu. Tej sa však tento rok určite nedočkáme. Pokiaľ Netflix ostane v tom, že bude vydávať 3 Marvel série ročne, tak by sme druhú sezónu mohli vidieť už v roku 2019. Avšak neuvidíme ju zrejme skôr, ako do leta alebo jesene budúceho roka. Bohužiaľ, najskôr dostaneme druhú sériu Iron Fista, ktorá by sa mala objaviť začiatkom roku 2019.

Dark

Dark
Zdroj: radiotimes.com

Netflix však tento rok neprekvapil iba so seriálom The Punisher. Obľúbená streamovacia služba nám priniesla aj úplne nový, nemecký mysteriózny seriál s názvom Dark. Aj napriek nemeckej produkcii sa seriál tešil výborným ohlasom po celom svete. Netflix tak oficiálne potvrdil druhú sériu. Zatiaľ je však otázne, kedy sa jej dočkáme a koľko bude mať epizód. Prvá séria sa pýšila desiatimi hodinovými epizódami, pričom druhá séria na tom môže byť podobne. Avšak, vydania tej prvej sme sa dočkali ešte len 1. decembra, takže si pravdepodobne nejakú tú chvíľu počkáme.

Čo zatiaľ vravíte na náš výber? Ktoré seriály sa podľa Vás objavia v nasledujúcej časti nášho článku?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -