Nové seriály zo svetov Star Wars a Marvelu nám predstavujú streamovaciu službu od Disney!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Seriály zo svetov Star Wars a Marvelu

Bob Iger, generálny riaditeľ a predseda spoločnosti Disney, pre nás má horúce novinky! V živom vysielaní nám konečne potvrdil niečo, čo sme očakávali. Popri tom nás však stihol aj prekvapiť a prezradiť nám informácie o pripravovanej streamovacej službe. Práve tá by sa mala stať domovom pripravovaných projektov. Začnime však pekne od začiatku.

Disney chce Oscarov
Zdroj: engadget.com

Loki oficiálne, ale bez zmienky Scarlet Witch!

Ako určite viete, ešte dávnejšie nás ohromili informácie o tom, že Marvel vyvíja seriály o obľúbených postavách Loki a Scarlet Witch. Nešlo by však len o nejaké lacné hranie na MCU. Postavy by totižto mali stvárniť ich filmoví predstavitelia, teda Tom Hiddleston a Elizabeth Olsen! Dočkali by sme sa tak oficiálnych a stopercentných Marvel seriálov – s omnoho väčším štýlom ako tie od Netflixu.

Šuškať sa šuškalo, že práve toto bude cesta pre postavy MCU, ktoré ešte nedostali sólový film. Doteraz sme sa teda mohli modliť, že to tak naozaj bude. Stále tu však existovala možnosť, že by sme sa nakoniec sklamali. Našťastie prišiel Bob Iger, ktorý naše pochybnosti a obavy zmazal, teda aspoň z polovice. Oficiálne nám bolo potvrdené, že seriálový Loki bude realitou – aj keď o Scarlet Witch slovo nepadlo.

Zdroj: syfy.com

Dva Star Wars seriály?

Dosť možno ešte horúcejšia novinka je ohlásenie nového seriálu zo sveta Star Wars. Jeden už má v pláne Jon Favreau. Práve teraz sme sa však dozvedeli o úplne novom projekte, ktorý sa zameria na výrazne rozdielne obdobie v preďalekej galaxii! Ten sa zameria na postavu menom Cassian Andor (Diego Luna), ktorá vystupovala vo filme Rogue One: A Star Wars Story. Na oficiálnom webe je seriál opisovaný nasledovne:

Vzrušujúci špionážny thriller preskúma príbehy plné špehovania a odvážnych misií s cieľom obnoviť nádej v galaxii pod nadvládou nemilosrdného Impéria.

rogue one diego luna star wars cassian andor
Zdroj: slashfilm.com

Dátum vydania ešte nebol ohlásený. Logicky však pôjde o prequel, ktorý by podľa popisu mohol byť zatiaľ najtemenjším natočeným Star Wars príbehom. Takto Diego Luna opísal svoje pocity o tom, že sa vráti k postave Cassiana Andora:

Vracať sa do univerza Star Wars je pre mňa úžasné. Zo skvelej práce, ktorú sme spolu odviedli, mám mnoho spomienok, ako aj vzťahov, ktoré vznikli počas tejto púte. Máme pred sebou fantastické dobrodružstvo a práve tento nový vzrušujúci formát nám dá šancu túto postavu hlbšie preskúmať.

Zdroj: twitter.com

Pozerať ich budeme na Disney+

Nové projekty sa pripoja k ďalším pôsobivým titulom, ktoré nám spoločnosť predstaví na svojej vlastnej streamovacej platforme. Bob Iger nám odhalil jej názov, ktorý znie Disney+. Práve toto bude jeden z finálnych krokov k tomu, aby sa z nich stala bezkonkurenčná veľmoc zábavného priemyslu. Disney má pod sebou tie najväčšie filmové série všetkých čias, vrátane Avatara. Budete si chcieť pozrieť jednu z nich? Tak budete musieť zaplatiť za streamovaciu službu. Tomu sa vraví dokonalo premyslený plán.

Nové Avatar filmy
Zdroj: pinterest.com, screenrant.com, 7-themes.com

Čo vravíte na vzrušujúce novinky od Boba Igera? Tešíte sa viac na seriál zo sveta Marvelu, alebo ten zo Star Wars? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: thewaltdisneycompany.com, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -