Sesame Street sa vracia a to rovno s Anne Hathaway! O čo ide?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Sesame Street sa vracia!

Niekedy je na to naše detstvo veľká radosť spomínať. Určite teda nebudem vedľa ak poviem, že Sesame Street ste pozerávali ako malí takmer všetci. Išlo o bábkovú show, ktorá sa vysiela už od roku 1969 a predstavilo nám mnoho nezabudnuteľných postáv ako Bert a Ernie, Cookie Monster a Elmo. Show má neuveriteľných 49 sérií a 4481 epizód.

Medzi ich veľkú konkurenciu patrili Muppeti, ktorí sa istý čas stali v USA populárnejšími a to aj vďaka filmu, ktorý prišiel v roku 2011. Sesame Street sa teda očividne chce znova presadiť a podobne ako Muppeti, aj oni prídu so svojím vlastným filmom. Pôjde o veľký debut na streibornom plátne a postará sa oň gigantické štúdio Warner Bros. To už dokonca obsadilo aj hlavnú rolu.

Anne Hathaway si zahrá hranú Barbie
Zdroj: indiewire.com

Tou sa stáva oscarová herečka Anne Hathaway. Pravdepodobne teda pôjde o podobný štýle filmu, aký mali práve Muppeti, teda herci budú hrať spolu s bábkami. Prečo producenti išli zrovna po mene Anne Hathaway netušíme, no vzhľadom na jej muzikálovú minulosť si myslíme, že sa jej štýl tohto filmu nesmierne hodí.

Veríme teda, že vo filme uvidíme ešte omnoho viac hercov ako len Anne Hathaway. Predsa len ide o veľmi zvučné meno takže myslíme si, že by s tým ani väčšie hviezdy nemuseli mať problém. Každopádne, momentálne asi nikoho nezaujímajú potenciálny herci vo filme, skôr len to, aké postavy sa vrátia. Veríme, že v tomto nás tvorcovia nesklamú a ukážu nám čo najviac z tých, torých sme v detstve milovali.

Čo hovoríte na nový hraný film Sesame Street? Ste radi, že si v ňom hlavnú rolu berie Anne Hathaway? Koho ste mali radšej, Muppetov alebo Sesame Street? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -