Sexi kostýmy týchto hrdiniek z filmov a seriálov totálne porušujú všetky pravidlá feminizmu!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Každý heterosexuálny chlap chce vo filme vidieť nejaké to pekné ženské telo. Či už je to komédia, akčný či dobrodružný film alebo dráma. A preto to herečky nemajú ľahké. Často v kinematografii považované len za sexuálne objekty a to už od nepamäti. Dnes sa preto pozrieme na sexi kostýmy slávnych hrdiniek z filmov a seriálov, ktoré boli až prehnane sexistické.

1. Denise Richards vo filme Jeden svet nestačí

sexi kostýmy hrdiniek
Zdroj: adme.media

Je jasné, že žena, ktorá zaujme samotného agenta 007, musí byť krásna a príťažlivá. A tak tomu bolo aj vo filme Jeden svet nestačí, v ktorom si Jamesa Bonda zahral Pierce Brosnan. Takto v tomto filme vyzerá postava, ktorú si zahrala bývalá manželka Charlieho Sheena Denise Richards. Je to vedkyňa a fyzička, ktorá bojuje o život ale nie v pohodlnom oblečení ale v najkratších šortkách, aké nájdete na trhu. A taktiež v tričku, ale nie v obyčajnom tričku, ale v nesmierne krátkom tričku. Praktické, veľmi praktické.

2. Natasha Romanoff v sérii MCU

sexi kostýmy hrdiniek
Zdroj: adme.media

Jednoznačne je Scarlett Johansson jednou z najpôvabnejších herečiek na svete. A chápeme, že komiksová postava musí mať nejaký kostým, musí z nej niečo vyžarovať. A Black Widow je skrátka sexica od Marvelu. Preto je aj Natasha Romanoff v podstate najpríťažlivejšia postava zo série MCU. Musí však mať na sebe oblek, v ktorom by nepríjemné si vôbec sadnúť a nie to ešte mlátiť zločincov, mimozemšťanov a ktovie koho? Samotná herečka povedala, že túto rolu z časti nenávidela len kvôli kostýmu, v ktorom sa doslova parila.

3. Michaela zo série Transformers

sexi kostýmy hrdiniek
Zdroj: adme.media

V prvom rade si všetci musíme uvedomiť, že režisér série Transformers, slávny Michael Bay, nie je žiadny feminista. Asi preto bez problémov obliekol herečku Megan Fox do maximálne vyzývavého outfitu. Celkovo je táto postava v sérii skôr na okrasu, preto mala Megan s režisérom taký vzťah počas nakrúcania. Zrejme jej vadilo, že v sérii je len kvôli svojmu vzhľadu, nie talentu. Každopádne polemizovať o tom, či vyzerala alebo nevyzerala úžasne, by bolo absolútne zbytočné.

4. Kostým seriálovej Xeny

Xena
Zdroj: adme.media

Spolu so seriálom sa ikonickým stal aj kostým samotnej Xeny. Ten sa skladal z kože, latexu a kovových doplnkov, ktoré zvýrazňovali najmä bujné poprsie odvážnej bojovníčky. Opäť ide o to, že tento kostým nemá nič spoločné s logikou. Nevieme si predstaviť, že by si niekto dobrovoľne vybral, že bude proti bohom, čarodejniciam a príšerám bojovať v takomto kostýme, ktorý maximálne obmedzuje každý jej pohyb.

5. Ruby Roundhouse vo filme Jumanji: Vitajte v džungli

Jumanji
Zdroj: adme.media

Ruby síce svoj kostým okomentovala hneď, ako sa jej postava preniesla do hry, no napriek tomu tvorcovia vybrali pre túto postavu tento kostým. Krátke šortky, odhaľujúce tričko a to pri brodení sa nebezpečnou džungľou, v ktorej vás môže hocičo uhrýzť či uštipnúť. A samozrejme nesmieme zabudnúť na vlasy vejúce vo vetre. Bez toho by to skrátka nešlo. Samozrejme, že herečka Karen Gillan v tom vyzerá neskutočne dobre, ale autentické to určite nie je.

Toto sú sexi kostýmy hrdiniek, ktoré by si v skutočnom živote zrejme nikdy neobliekli. Ktorý z týchto kostýmov je podľa vás najviac nereálny?

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -