Shang-Chi 2 sa oficiálne stáva realitou. Čo všetko zatiaľ vieme o tomto pripravovanom pokračovaní?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Shang-Chi 2 je oficiálne potvrdený

Začiatkom septembra sme dostali pohľad na ázijskú stranu MCU. Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch bol film plný rodiny a bojového umenia, ktoré sa divákom naozaj zapáčilo. Snímka mala tak skvelé ohlasy od kritikov aj divákov, preto sa netreba čudovať, že sa dočkáme pokračovania. Shang-Chi 2 je tak oficiálne potvrdený, pričom sa vráti aj pôvodný režisér.

Inak nám o filme ale štúdio viac informácií nedalo. Okrem jednej, a teda spomínaného návratu Destina Daniela Crettona do pozície režiséra a scenáristu. Okrem neho sa však predpokladá, že sa vráti aj herecké obsadenie, minimálne Simu Liu (Shan-Chi) a Awkwafina (Katy), poprípade aj Meng’er Zhang (Xialing). Oficiálne ich ale na zoznam ešte štúdio nepridalo, stane sa tak snáď čoskoro.

Shang-Chi recenzia
Zdroj: indiewire.com

Cretton sa upísal štúdiu na pár rokov dopredu, chystá aj Disney+ seriál

Cretton podpísal kontrakt na mnoho rokov, vďaka čomu urobí niekoľko filmov a seriálov pre štúdio Marvel či platformy Disney+Hulu. Už teraz sa vie o jednom seriáli zasadenom v MCU, na ktorom pracuje. Vraj by malo ísť o niečo vtipné, teda akúsi komediálnu sériu. Mnoho ľudí, ktorí s ním pracovali, sa na to tešia, pretože je podľa nich Cretton naozaj skvelý rozprávač príbehov a filmový tvorca.

Už dlhšie sa rozpráva aj o tom, že vo výrobe je seriál o organizácii Ten Rings. Táto organizácia neevokuje nič vtipné, takže zrejme to nie je ten istý komediálny projekt, na ktorom už Cretton pracuje, no možno to bude jeho ďalší projekt. Veď práve on predstavil viac túto organizáciu vo filme Shang-Chi a tak by dávalo zmysel, že by mal na starosti aj seriál, ktorý bude čisto o nej.

Destin Daniel Cretton Shang-Chi 2 Ten RIngs
Zdroj: theronin.org

Ten Rings má momentálne za svoju vodkyňu spomínanú Xialing a tak by možno mohol byť aj akýmsi medzistupňom medzi prvým a druhým sólovým filmom o Shang-Chim. Toto všetko sú už len dohady, no po zaujímavom príbehu, akčných scénach a strhujúcom vizuále sa už na pokračovanie Shang-Chiho teším. Ak všetko pôjde dobre, pevne verím, že sa nám film ukáže niekedy v roku 2024 alebo 2025 ako projekt Fázy 5.

Zaujal vás film o Shang-Chim? Tešíte sa na pokračovanie? Dajte nám to vedieť do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -