Zachary Levi odhaľuje dátum: Vieme, kedy sa začne natáčať Shazam 2!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Po nie veľmi šťastnom štarte sa filmové univerzum založené na postavách od DC Comics konečne spamätalo. Posledné dva tituly, ktorými boli Aquaman a Shazam!, dokázali, že aj tento vesmír má potenciál baviť. Ich úspech teda znamená, že štúdio sa ani zďaleka nevzdáva, pretože majú ešte veľké plány! Ako do nich zapadá pokračovanie Shazam 2?

shazam recenzia
Zdroj: warnerbros.com

Kedy sa začne natáčať Shazam 2?

Štúdiá Warner Bros. a DC Films sa na prvého Shazama pozerajú ako na hit. Verejnosť ho tak možno nebrala, keďže zarobil „len“ 363 miliónov dolárov, čo na komiksovku vôbec nie je veľa. Omnoho dôležitejšie však boli reakcie, ktoré tvorcom konečne odhalili, že vedia robiť aj dobré filmy.

Dobrými filmami sa teda posnažia pokračovať aj v blízkej budúcnosti. Štúdiá v súčasnosti pripravujú mnoho projektov, no tými najbližšími a najviac aktuálnymi sú The Batman, Birds of Prey a Suicide Squad 2. A dnes sa medzi tie, o ktorých toho už celkom dosť vieme, pridáva aj Shazam 2.

Zdroj: redlan.com.ar

„Levi povedal, že film [Shazam!] vytvoril väčšiu platformu pre jeho kariéru. Herec prezradil, že písanie scenára pre pokračovanie už začalo a očakáva, že nakrúcanie začne koncom jari či začiatkom leta budúceho roka.

Komentár od herca Zacharyho Leviho pochádza z portálu Associated Press News a ide o celkom pozitívne správy. Ako povedal predstaviteľ Shazama, pokračovanie sa začne natáčať už v roku 2020. Žiaľ, to však neznamená, že ho uvidíme hneď nato.

Film Black Adam s Dwayneom Johnsonom sa stále pripravuje!
Zdroj: screenrant.com, pinterest.com

Podľa súčasného plánu premiér to skôr vyzerá na premiéru v roku 2022, keďže 2021 už je nabitý inými titulmi štúdia DC, s ktorými by Shazam 2 zbytočne zápasil. Stačí však počkať a čoskoro sa dozvieme viac.

Ako sa vám páčil prvý film o Shazamovi? Tešíte sa na pokračovanie tejto kriticky úspešnej komiksovky od DC? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: boxofficemojo.com, apnews.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -