KVÍZ – Ktorý hrdina alebo zloduch z filmu Shazam! Hnev bohov si ty?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Shazam 2 KVÍZ

Do kín prichádza akčná DC komédia, ktorá bude tentokrát zameraná nielen na jedného, ale na celú rodinu superhrdinov. Tí sa vďaka jednému čarovnému slovku dokážu z detí premeniť na hrdinov s niekoľkými schopnosťami, ktoré im pomôžu riešiť bežné, ale aj magické problémy a zločiny. A keď si spravíte náš kvíz k filmu Shazam 2, hneď zistíte, ktorý z týchto hrdinov (alebo aj záporákov) ste vy.

Shazam! Hnev bohov nám ukáže hrdinov, ktorí sa snažia bojovať bok po boku ako tím. Aspoň o to sa snaží Billy Batson (Asher Angel/Zachary Levi), ich vodca, ktorému to však nejde podľa predstáv. Nie každý chce totiž lietať v skupine. Všetko sa ale zmení po tom, ako si na zem pre pomstu a pre to, čo im kedysi patrilo, prídu tri silné bohyne, dcéry Atlasa.

Shazam 2 Dcéry Atlasa
Zdroj: flickeringmyth.com

Zoznámte sa s rodinou (no nie s tou z Rýchlo a zbesilo)

Jedná sa o Hesperu (Helen Mirren), Kalypso (Lucy Liu) a Antheu (Rachel Zegler). Sú hrozbou, akej doteraz ešte šampióni čeliť nemuseli, a tak to pre nich bude tvrdý oriešok. Ale ani oni však nie sú len banda deciek. Ako schopnosti, tak aj tímová práca im určite dosť pomôže. Lídrom tejto skupiny je síce Billy, no hlavou a vedomosťami je to skôr najstaršia Mary Bromfieldová (Grace Fulton).

Ako každá správna skupina, aj oni musia mať toho jedného so svalmi, pričom tejto úlohy sa ujal nesmelý Pedro Peña (Jovan Armand/D. J. Cotrona). Freedy Freeman (Jack Dylan Grazer/Adam Brody) je zas ten trošku problematický. Vždy bol fanúšikom superhrdinov a odkedy dostal svoje vlastné schopnosti, radšej lieta sólo a svet zachraňuje sám.

Shazam 2 fotka z natáčania
Zdroj: denofgeek.com

Poslednými dvoma členmi sú zároveň najmladší členovia tejto adoptívnej rodiny. Eugene Choi (Ian Chen/Ross Butler) je milovník videohier a amatérsky hacker, ktorý sa v novej podobe mení na bádateľa a veľmi rád používa blesky. A najmladšia Darla Dudleyová (Faithe Herman/Meagan Good) je starostlivá a energická, čo sa prejavuje aj v jej obľúbenej schopnosti – superrýchlosti.

Kvíz

Aká postava vám vyšla v kvíze? Podeľte sa o svoj výsledok s nami dole v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -