Krajší a vylepšený kostým? Očakávaná DC komiksovka Shazam! Fury of the Gods odhaľuje prvé zábery

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Režisér David F. Sandberg sa na sociálnej sieti Twitter podelil s fanúšikmi o prvé zábery z pripravovaného filmu Shazam 2. Očakávaná DC novinka s titulným názvom Shazam! Fury of the Gods od filmového štúdia Warner Bros. je momentálna naplánovaná na 2. júna 2023.

Prvé zábery z DC filmu Shazam 2 sú opäť na vlne kvalitného humoru

Najnovší klip je síce extrémne krátky, no stihne pobaviť. Sprevádza ho samotný protagonista príbehu a prvé závery obsahujú pohľad na jeho topánky, rukavice a hrudník. Následne sa objaví celá silueta hlavnej postavy a nechýba ani vtipný dodatok, ktorý si môžeš pozrieť nižšie.

Vylepšený kostým

Dokonca sme sa dočkali aj odhalenia nového kostýmu, ktorý bude herec Zachary Levi (Thor: Ragnarok) obliekať v pokračovaní. Nechýba opäť klasická zlatočervená kombinácia, no v porovnaní s predošlou verziou kostýmu na ňom niekoľko rozdielov nájdeme.

Jedná sa o prvý pohľad na Shazama po naozaj dlhej dobe, ktorého filmový debut sme zažili v roku 2019. Uvedenie tejto bláznivej komiksovej postavy sa DC a Warner Bros. naozaj podarilo, čo samozrejme vyústilo do ďalšieho pokračovania.

Vo filme Shazam! Fury of the Gods uvidíš okrem Leviho aj veľa iných skvelých hercov, ako napríklad Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Adam Brody, Faithe Herman, Meagan Good, Grace Fulton, Michelle Borth, Ian Chen, Ross Butler, Jovan Armand, D.J. Cotrona, Marta Milans a Cooper Andrews. Potvrdené boli aj herečky Helen Mirren ako Hespera, Lucy Liu ako Kalyspo a Racherl Zegler. Očakáva sa, že tieto tri Atlasove dcéry by mali byť hlavnými záporáčkami filmu.

Shazam 2 je len jedným z mnohých pripravovaných DC filmov, ktoré čoskoro zavítajú do kín. The Suicide Squad od Jamesa Gunna (Strážcovia Galaxie) premiéruje 5. augusta 2021. Budúci rok dorazia filmy Black Adam, The Flash a Aquaman 2, takže sa máme na čo tešiť a o všetkých aktualizáciách ťa budeme určite informovať.

Páčia sa ti prvé zábery z pripravovaného filmu Shazam 2? Čo hovoríš na nový kostým? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -