DC komiksovka Shazam! Fury of the Gods potešila fanúšikov novými skvelými zábermi zo zákulisia filmu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Napriek tomu, že režisér David F. Sandberg je známy zdieľaním všelijakých noviniek z jeho nadchádzajúcich filmov, očakávaná DC komiksovka je tomu výnimkou. O pokračovaní s názvom Shazam Fury of the Gods toho stále nevieme veľa, ale to sa na online podujatí DC FanDome zmenilo a nové zábery vo forme videozáznamu zo zákulisia nám aspoň o malý kúsok spríjemnili čakanie na prvú ukážku.

Do filmu sa vráti drvivá väčšina hercov z pôvodného filmu Shazam! – v hlavných úlohách sa opäť predstavia Asher Angel a Zachary Levi ako Billy Batson a jeho staršia superhrdinská verzia Shazam. Chýbať nebude ani Jack Dylan Grazer, ktorého si môžeš pamätať ako Billyho najlepšieho kamaráta Freddyho. Svojimi návratmi potešia aj Adam Goldberg a Djimon Honsou. Novými tvárami budú Helen Mirren a Lucy Liu v úlohách Atlasových dcér. Objaviť by sa mohol taktiež Black Adam v podaní skvelého Dwayna Johnsona, ale jeho cameo stále nebolo potvrdené.

DC FanDome odhalil nové zábery zo zákulisia Shazam Fury of the Gods

Film oficiálne zabalil nakrúcanie koncom leta 31. augusta 2021 a okrem krátkych klipov s novým oblekom hlavného hrdinu sme doposiaľ nemali možnosť vidieť absolútne žiadne bližšie detaily o tomto komediálno-akčnom kúsku. Chvíle nekonečného čakania nám má spríjemniť práve najnovšie video, ktoré ťa navnadí na príchod premiéry. K tej máme však ešte veľmi ďaleko a ak sa už nič nepokazí, nová komiksovka zo sveta DC dorazí do kín 2. júna 2023.

Shazam! Fury of the Gods bude pokračovať s príbehom tínedžera Billyho (a jeho nevlastných súrodencov). Ten sa po vyslovení magického slova “SHAZAM!” zmení na superhrdinské alter ego práve s týmto menom. Dostane tak silu šiestich postáv mytológie – múdrosť Šalamúna, silu HerculaDiovu moc, odvahu Achillesa, rýchlosť Merkúra a Atlasovu výdrž.

A práve Atlas by mal figurovať značne aj v príbehu druhej časti, ktorej dej je stále zakrytý pod rúškom tajomstva. Isté je však, že sa tam objaví. Tento Titán z gréckej mytológie mal v komiksoch už viacero podôb. Zatiaľ nie je isté ani to, ktorú Atlasovu verziu uvidíme, ale malo by zrejme ísť o jeho stvárnenie z roku 1975, o ktoré sa postaral legendárny Jack Kirby. Určite sa teda máme na čo tešiť, ale na ďalšie bližšie podrobnosti si ešte musíme počkať. Takže nikam neodchádzaj, pretože so všetkými novinkami z tohto „záchranného kolesa“ pre DCEU ťa budeme informovať.

Páčili sa ti nové zábery z DC filmu Shazam Fury of the Gods? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -