Perfektný DC film? Shazam! konečne odhaľuje nové zábery v krátkej ukážke!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Shazam! odhaľuje nové zábery v krátkej ukážke!

Filmy z dielne DC Comics chytajú druhý dych a vyzerá to tak, že už v apríli sa dočkáme ďalšieho hitu. Vždy sme vedeli, že takýto koncept jednoducho musí vyjsť a očividne štúdio Warner Bros vie, čo od toho chce. Spojenie Supermana a Toma Hanksa z filmu Big podľa novej ukážky naozaj funguje. Krátky minútový spot k filmu Shazam! totiž konečne odhaľuje nové zábery s vylepšenými efektami a humorom, ktorý nám jednoducho sadol.

Zachary Levi, známy predovšetkým z komediálneho seriálu Chuck hviezdi v roli detského superhrdinu a dopomáhať mu k tomu bude skvelé herecké obsadenie. Herec Mark Strong sa totiž predstaví v roli hlavného záporáka Dr. Sivanu. Djimon Hounsou sa zase ukáže ako čarodejník, ktorý svoje schopnosti predá malému Billymu Batsonovi. Toho si zahrá začínajúci Asher Angel a ako jeho kamarát Freddy mu bude asistovať Jack Dylan Grazer.

Posledné týždne sa s týmto filmom skloňoval nový trailer, ktorý by mal vyjsť už zajtra. Avšak vzhľadom na to, že tu teraz máme tento spot netušíme, či to stále platí. Budeme však dúfať, že áno, keďže komiksoví neznalci už určite potrebujú vidieť trochu príbehovejšie ukážky. Pozdržaniu traileru dokonca môžu zapríčiniť aj oscarové nominácie, ktoré sa taktiež vyhlásia už zajtra.

Shazam! patrí medzi väčších superhrdinov zo stránok DC Comics, takže ak bude mať jeho sólovka úspech, nepochybne ho neskôr uvidíme na plátne spolu s menami ako Superman alebo Batman. O to sa však už musí postarať režisér David F. Sandberg, ktorý má zatiaľ na konte iba horory ako Lights Out a Annabelle: Creation. Posledný horový režisér, ktorý sa pustil do komiksového žánru bol James Wan s filmom Aquaman, ktorý priniesol skvelú prácu. Rovnaký výsledok teda budeme čakať aj pri tomto projekte. Shazam! do slovenských kín priletí už 4. apríla.

Čo hovoríte na nový spot? Myslíte, že zajtra príde oficiálny trailer? Zaujal vás Shazam!? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -