V seriáli She-Hulk sa objaví mnoho komiksových postáv, ktoré sme v MCU ešte nevideli. Aspoň tak tvrdí scenáristka

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

V She-Hulk uvidíme mnoho nových komiksových postáv

Najbližším seriálom v MCU sa stane právnická desaťdielna komédia She-Hulk: Attorney at Law. Tá nám predstaví novú hrdinku (a právničku), no tiež by sa tam malo mihnúť niekoľko známych tvári. A nie len tých, čo už poznáme z filmového univerza. V She-Hulk by sa malo totiž predstaviť mnoho komiksových postáv, ktoré sme doteraz v MCU ešte nemali šancu vidieť.

Hlavnou postavou seriálu je právnička Jennifer Walters/She-Hulk (Tatiana Maslany), ktorá získala schopnosti od svojho bratranca Bruca Bannera/Hulka (Mark Ruffalo) a stala sa jeho ženskou verziou. Banner ju taktiež začne trénovať, keďže s Hulkom a superhrdinskými vecami má už skúsenosti. Život sa jej oproti tomu, ako ho žila predtým, otočí o 180 stupňov.

trailer she-hulk
Zdroj: etonline.com

Wongom a Daredevilom to nekončí

Hulk a She-Hulk ale nebudú jediní superhrdinovia v seriáli. Už teraz vieme, že sa tam objaví aj Wong (Benedcit Wong), ktorý je momentálne Sorcerer Supreme. Tiež sa v seriáli objaví aj Matt Murdock/Daredevil (Charlie Cox). Podľa doterajších záberov ho uvidíme v červeno-žltom kostýme z komiksov. Po mnohých rokoch sa vráti aj Abomination (Tim Roth), ďalší tvor podobný Hulkovi.

Nimi to ale končiť nemá. Uvidíme totiž aj nové prírastky, ako napríklad hlavnú záporáčku Titaniu (Jameela Jamil). Fanúšikov teda zaujíma, či uvidíme viacero známych alebo neznámych tvári, aspoň v podobe cameí, podobne ako vo filmoch Spider-Man: Bez domova či Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. K tejto téme sa vyjadrila hlavná scenáristka Jessica Gao:

„Je to veľa zábavy, veľa cameí a veľa postáv, ktoré nikdy predtým v MCU neexistovali a ktoré vyťahujeme z komiksov. Najviac ma teší, že som naozaj dostala čas a priestor na úplné preskúmanie tejto postavy. Pretože v Marvel filmoch sú to vždy tie udalosti s vysokými stávkami – vesmír končí, polovica ľudí v celej existencii je odlusknutá. Nikdy nemáme naozaj čas skúmať, kto sú títo ľudia. Aký je ich bežný život? A čo je na tom naozaj pekné je to, že na to máme čas a priestor.“

She-Hulk búra štvrtú stenu a tiež predstavuje nové postavy

Podľa slov scenáristky teda uvidíme veľa nových postáv z komiksov, minimálne aspoň ako cameá, čo je teda zaujímavá správa. V jednom z klipov a trailerov, ktoré vydali, sme videli napríklad aj obrázok Ghost Ridera/Johnnyho Blazea. Možnože aj táto fanúšikmi obľúbená postava si v tomto seriáli nájde svoje miesto. Nikto to ale nepotvrdil a štúdio či tvorcovia nás vždy vedia zmiasť a prekvapiť.

Johnny Blaze, Wong v She-Hulk
Zdroj: filmsnewsfeed.com

Zaujímavosťou je to, že She-Hulk je jednou z mála postáv, ktoré dokážu zbúrať tzv. štvrtú stenu a rozprávať sa s divákmi. Iným známym príkladom je Deadpool, ktorý to na obrazovkách robil ako prvý, no v komiksoch mala prvenstvo spomínaná zelená právnička. A práve filmy o Deadpoolovi (Ryan Reynolds) boli plné rôznych cameí, v jeho prípade hlavne zo sveta X-Menov, čiže sa ním možno inšpirovali.

Ako to naozaj bude uvidíme už od 17. augusta na Disney+. Ktoré postavy z komiksov by ste však radi videli v tomto seriáli?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -