MCU séria She-Hulk bude akčnou komédiou. V prvom traileri nechýba ani Mark Ruffalo ako Smart Hulk

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Disney+ na včerajšom podujatí Walt Disney Company odhalilo prvý trailer ku komediálnej sérii SheHulk: Attorney at Law. Okrem traileru sme sa dočkali aj dátumu vydania a počtu epizód, ktoré sa stanú súčasťou MCU. Najnovší komiksový prírastok z Marvelu bude mať 9 epizód, pričom pilotný diel dorazí už 17. augusta 2022.

Hlavnou hrdinkou seriálu je Jennifer Walters, ktorú si zahrala Tatiana Maslany (Dáma v zlatom). Jennifer sa živí ako právnička so špecializáciou na mimozemské právne prípady. V príbehu sa ponoríme viac do jej osobného života, kde v jednom tele okrem osamelej tridsiatničky spolunažíva aj so zelenou supersilnou beštiou nadľudských rozmerov. Spolu s Maslany je obsadenie seriálu naplnené aj množstvom známych tvárí ako Mark Ruffalo  Smart Hulk, Tim RothThe Abomination a Benedict Wong – Wong.

Trailer k Disney+ seriálu She-Hulk: Attorney at Law

Do režisérskeho kresla pri epizódach 1, 2, 3, 4, 8, 9 zasadla Kat Coiro (Dead To Me). Epizódy 5, 6 a 7 režíruje Anu Valia (Never Have I ever). Obe nadané režisérky pracovali zo skriptov, ktoré napísala hlavná scenáristka Jessica Gao (Rick a Morty). Už podľa obsadenia produkcie je isté, že seriál sa bude poberať komediálnym smerom a najnovší trailer to potvrdil všetkými desiatimi. Nechýba tomu samozrejme poriadna dávka akcie a inteligencie, ktoré dolaďujú vtipné dialógy.

Výkonnými producentmi seriálu sú Kat Coiro a Jessica Gao. Dvojicu tvorkýň doplnila aj hlava MCU Kevin Feige. V sérii taktiež účinkujú Ginger GonzagaJosh SegarraJameela JamilJon Bass a Renée Elise Goldsberry.

Oficiálny synopsa:

She-Hulk: Attorney at Law sleduje Jennifer Waltersovú pohybujúcu sa v komplikovanom živote slobodnej ​​30-ročnej právničky, ktorá je zhodou okolností aj zeleným supersilným Hulkom.

Páčil sa ti prvý trailer k seriálu She-Hulk: Attorney at Law, ktorý uvidíš už toto leto na Disney+? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -