Sherlock a jeho druhý trailer na 4. sériu sú tu. Naozaj sa máme na čo tešiť!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Je to tu! KONEČNE JE TO TU! Sherlock a jeho druhý trailer!

Sherlock má naozaj bohatú históriu. Sherlock Holmes bol vymyslený Arthurom Conanom Doyleom už kedysi na konci 19. storočia. Najprv to bola zábavka, no keď Sherlock začal mať úspech, Arthur Conan Doyle začal pracovať na Sherlockovom vesmíre. A vzniklo niečo krásne.

Krásne v tom, že počnúc dneškom, poznáme desiatky adaptácií Sherlocka Holmesa a jeho pravej ruky Dr. Johna Watsona. Teda vlastne ani neexistuje kniha, alebo zbierka, ktorá by mala viacej filmových adaptácií ako táto postava. No tento Sherlock, na ktorého zachvíľočku uvidíme trailer, je najnovšia, a jedna z najlepších adaptácií vôbec, ak nie aj najlepšia. Je najlepšia, pretože sa najviac vymyká originálu. A to preto, lebo sa odohráva v súčasnosti. A ešte aj preto, lebo Sherlock je hraný Benedictom Cumberbatchom a Dr. Watson zasa Martinom Freemanom, čo sú britskí herci, ktorých nemožno nemilovať.

Ako Vám už logické uvažovanie mohlo povedať, tento seriál už za sebou má 3 série. Každá zo sérií má po 3 diely a jeden diel má 90 minút, čo je dokopy asi 13,5 hodiny. A to je príjemne strávený poldeň, pretože, ak si pozriete trailer na 4. sériu, a bude sa Vám páčiť, a nevideli ste prvé tri série, tak to bežte hneď napraviť! Pretože ak ste ešte nevideli tohto Sherlocka, váš život je jedna veľká chyba. Ale dosť bolo slov, pozrite si tento namakaný trailer na 4. śeriu!

Nás tento trailer nesmierne potešil z dvoch dôvodov. Po prvé, je to Sherlock ešte temnejší, ako ho poznáme, a po druhé, ak poznáte britských hercov, tak určite spoznáte Tobyho Jonesa, čo je jeden veľmi príjemný, charizmatický chlapík, a práve on bude v 4. sérii Sherlocka. My sa už nemôžeme dočkať chvíle, keď sa Sherlock objaví na televíznych obrazovkách, čo bude hneď začiatkom budúceho roka. A pokiaľ neviete, premiéru 4. série Sherlocka budeme môcť sledovať na RTVS, zároveň s celosvetovou premiérou! Viac sa dočítate tu.

Ste zo Sherlocka rovnako natešení, ako my?

Foto: pbs.org

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -