Sherlock Holmes 3 oznámil dátum premiéry! Kedy sa vráti Robert Downey Jr. v úlohe legendárneho detektíva?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Sherlock Holmes 3 oficiálne

Film Sherlock Holmes 3 sa stáva skutočnosťou! Ako sme si už pri tomto projekte zvykli, všetko boli len falošné správy. Nejeden krát nám bolo oznámené, že k nám príde ukončenie tejto detektívnej trilógie. Kam sa podelo? Ukáže sa už konečne Robert Downey Jr. ako legendárny detektív Sherlock Holmes? Štúdio Warner Bros. uzamklo oficiálny dátum vydania filmu, ktorý by sa mal ukázať 25. decembra 2020! Myslím, že tvorcovia dostali dostatok času, aby sa film nestal len ďalšou ilúziou. Nemyslíte?

Zdroj: wallpapertag.com

Keď sme o filme počuli posledný krát, bolo to ešte v roku 2016 a scenáristi už mali plné ruky práce. Skriptá pre aktuálnu verziu filmu by mali pochádzať z rúk Chrisa Brancatoa. Tvorca je prevažne televíznym scenáristom, ale podieľal sa už aj na veľkolepých seriáloch ako Hannibal a Narcos. V súčastnosti nie sú k dispozícii žiadne detaily ohľadom príbehu, ale v priebehu nasledujúcich mesiacov by sa to mohlo zmeniť. Dúfame, že tentokrát to bude ešte úžasnejšie!

Odpustí verejnosť 9-ročné čakanie?

Naposledy sme videli film Sherlock Holmes: Hra tieňov v roku 2011. Prvý Sherlock bol vypustený len o dva roky skôr a oba sa zaradili medzi okamžité hity. Po komerčnej stránke sa im podarilo uspieť a celosvetovo zarobili viac ako jednu miliardu dolárov. Treba však napísať, že doba čakania medzi druhým a tretím filmom je vysoká. Nebude to až príliš? Alebo nás v srdci zahrieva „láska“ k hlavným postavám a štúdiu odpustíme všetky tie roky čakania? Predsa len, Robert Downey Jr. je jedným z najlepších a najpopulárnejších hercov súčastnosti a preto si myslím, že film sa zaradí medzi tie úspešné.

Písal sa rok 2009…; zdroj: moremovieslike.com

Ďalšou dôležitou vecou je konkurencia. Film bude po vypustení do kín čeliť jednému z najočakávanejších filmov storočia, Avatar 2 od režiséra Jamesa Camerona. Ten je naplánovaný na 18. decembra 2020. Okrem iného sa dočkáme aj pokračovania animovaného filmu Spievaj od štúdia Illuminaton. Svojich divákov si ale nový Sherlock Holmes 3 nájde isto vždy. Teraz už nám neostáva nič iné, než len čakať.

Poslednou otázkou je samotný režisér. Guy Ritchie režíroval prvé dva filmy a v jeho rozhovoroch to vždy vyzeralo, že sa ukáže aj pri ukončení tejto série. No v súčasnosti to tak nevyzerá. Môže za to jeho filmové sklamanie King Arthur: Legenda o meči z roku 2017, ktoré taktiež patrí pod štúdio Warner Bros.? Film dosiahol zárobok suchých 145 miliónov dolárov z rozpočtu 175 miliónov. Preto stále nie je jasné, kto sa ukáže na režisérskom kresle. Dôležité však je, že sa filmu Sherlock Holmes 3 nakoniec dočkáme!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -