Sherlock Holmes 3 už tento rok!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

e to už veľmi dávno, čo sme počuli o filme Sherlock Holmes 3. V roku 2009 sme mali možnosť vidieť prvú časť tohto hitu pod vedením režiséra Guya Ritchieho. Následovne sme sa dočkali pokračovania v roku 2011 vo filme Sherlock Holmes: Hra tieňov. Teraz nás čaká tretie pokračovanie, ktoré k nám opäť prinesie Robert Downey Jr, a taktiež sa vráti aj Guy Ritchie na pozícii režiséra. Či sa objaví vo filme aj Jude Law nie je známe, ale všetko nasvedčuje tomu, že uvidíme starého, dobrého Watsona.

Po rozhovore s Robert Downey Jr. sme sa dozvedeli, že tretie pokračovanie príde už tento rok. Je to veľmi zaujímavé, kedže bol herec posledné roky zaneprázdnený úlohou Iron Mana, objavil sa v dvoch Avengers filmoch a už onedlho sa ukáže aj vo filme Captain America: Civil War. Toto však prezradil o návrate Sherlocka Holmesa:

„Bavíme sa o tom práve teraz. Môžeme si povedať pár predbežných vecí. Ak by sme na výrobu použili Skype, film by bol hotový za jeden týždeň. Kedže však nič také nie je, vzniká tu háčik. Takže, sme sa aj tak rozhodli urobiť ďalší ešte tento rok. Je to veľká výzva pustiť sa do takýchto filmov. Som celý čas unavený, ale aj tak som z toho nadšený!“

Robert Downey Jr. sa momentálne  vyskytuje v Londýne, kde sa bude vysielať aj premiéra filmu Captain America: Civil War. Popri tom by sa mal stretnúť s režisérom Guyom Ritchiem, kde by sa mali dohodnúť na spoločnej budúcnosti. Herec prezradil o stretnutí s Ritchiem viac:

„Povie, „stretneme sa na jeho bycikli“, to všetko je veľmi divné. Ja som vždy považoval jazdu na bicykli v Londýne ako niečo, čo robíte na vlastné riziko. Guy to však všetko dokáže tak jednoducho.“

Neexistujú žiadne podrobnosti o pokračovaní tretieho pokračovania. Neboli taktiež ani odhalení ďalší hercovi, ktorí sa vo filme objavia. Očakáva sa, že Rachel McAfams sa vráti ako Irene Adler. V tejto dobe, Warner Bros. zatiaľ neurčil dátum vydania, ale môžeme s určitosťou očakávať, že sa film ukáže koncom tohto roka.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -