Shia LaBeouf predvádza emotívny výkon v traileri na atmosférický film Man Down

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ máte v hlave herca Shia LaBeouf stále zafixovaného ako Sama z Transformers alebo „Just Do It“ týpka, majte sa na pozore! Už vo filme American Honey dokázal, že je niečo viac ako teenager z Transformers. V jeho najnovšej roli vo filme Man Down nám ukáže aj to, že dokáže zahrať emotívnu vojnovú drámu. 

O čom je film Man Down?

Shia LaBeouf si zahrá amerického vojaka Gabriela Drummera, ktorý sa vrátil z Afganistanu a trpí PTSD – posttraumatickým stresom z vojny. Po jeho návrate do Post-Apo Ameriky hľadá svoju ženu Natalie (krásna Kate Mara) a dieťa Jonathana (Charlie Shotwell). Na jeho misii mu pomôže najlepší kamarát, tiež vojak Devin Roberts (Jai Courtney). Vo filme si zahrá aj Gary Oldman, ktorého môžete poznať napríklad z Nolanovej Batman trilógie ako komisára Gordona.

Man Down

Už z traileru vidíme, že nás okrem ťažkej atmosféry čaká aj zaujímavý plot. Sami ešte nevieme či sa bude film zameriavať na jeho posttraumatický stres alebo to bude akčný film o hľadaní jeho rodiny. Film premiéroval už pred rokom na Venice Film Festivale, do kín sa však dostane až teraz. Spočiatku som si myslel, že to bude niečo ako American Sniper, a tak tento film nebude mať šancu, kedže je laťka nasadená tak vysoko. Po vzhliadnutí traileru som však mal slzy na krajíčku, a herecké obsadenie ktoré ma nezaujalo sa mi začína páčiť.

Na tento film sa teda veľmi tešíme, a do kín sa prestriela už 2. decembra (teda aspoň do tých amerických).

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -