Osobnosti

Shia LaBeouf bol zatknutý pre podozrenie z útoku pri proteste proti Donaldovi Trumpovi!

Shia LaBeouf bol zatknutý

Herec Shia LaBeouf, známy vďaka filmom Transformers, Indiana Jones a Železné Srdce, bol vo štvrtok nad ránom zatknutý. Údajne napadol človeka a vyhodil ho z múzea v New Yorku, kde protestoval proti Donaldovi Trumpovi, ktorý je od 20. januára prezidentom USA. Hovorca New Yorkského Policajného oddelenia potvrdil zatknutie Shia LaBeoufa a dodal, že mladý herec schmatol obeť za šál a potom ho hodil, čo spôsobilo pád obete na zem. Obeť si nevyžiadala žiadnu zdravotnú pomoc po útoku. Shia LaBeouf bol podľa zistení vo štvrtok ráno prepustený.

Prečo zaútočil?

Na Twitterovom účte #HeWillNotDivideUs sa objavilo video, podľa ktorého bol vraj Shia Labeouf zatknutý. Video zachytáva muža, ktorý príde s kamerou v ruke ku Shiovi a povie pronacistickú vetu. Podľa všetkého bol daný človek neo-nacista a útok vyprovokoval. Video nájdete vyššie.

Projekt “He will not divide us”

Projekt “He will not divide us” je livestream, ktorý bude nepretržite natáčať 24 hodín denne do Trumpovho konca v úrade. Livestream bol zahájený 20. januára a zachytáva Museum of the moving image v Queense. Ľudia si tu môžu pred kamerou vyjadriť svoje politické alebo spoločenské názory.

About author

I love Pickles
  Related posts
  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Pridaj komentár