Zima prichádza aj ku vám domov! Siedma séria seriálu Game of Thrones (Hra o Tróny) vychádza na domácich nosičoch!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Siedma séria Game of Thrones už čoskoro v domácnostiach každého fanúšika!

Ak sa tento rok vo svete seriálov čakalo na niečo rovnako dlho, ako vo filmoch na nové Star Wars, určite tu vravíme o seriáli Hra o Tróny. Ten sa totiž práve toto leto vrátil na televízne obrazovky stanice HBO, a to so svojou zatiaľ najimpresívnejšou sériou. S veľkým rozpočtom, výbornými efektami a hneď niekoľkými bitkami išlo o takmer filmové potešenie. Mnohí fanúšikovia sa teda už nevedeli dočkať, kedy si túto epiku opäť vychutnajú na svojich domácich nosičoch.

Ak teda aspoň trochu sledujete česko-slovenský trh s blu-ray a dvd, práve tento seriál išiel vždy na dračku. Okrem skvelej kvality ich milovaných epizód, fanúšikovia vždy navyše dostali aj plnú nálož bonusového materiálu, skvelé komentáre k epizódam od samotných hviezd a tvorcov, a navyše dostali všetko zabalené v atraktívnych baleniach, ktoré sa im určite doteraz lesknú na poličke. Pochopiteľne sa teda toto všetko zopakuje aj tento december. Siedma séria sa nám predstavuje v opäť krásnych edíciách, či už pre blu-ray priaznivcov alebo klasických dvd fanúšikov. No a samozrejme s bonusmi, ktoré budú naozaj stáť za to!

Siedma séria Game of Thrones
Zdroj: magicbox.cz

Aké bonusy nás na diskoch čakajú?

Bonusy:
Vychutnejte si exkluzivní bonusy na Blu-Ray™
• Průvodce epizodami
Dokumentární průvodce nabízí základní informace o filmových postavách a lokacích a jejich historii.
• Historie & Tradice
Seznamte se s různými pohledy na mytologii Westerosu a Essosu v podání jednotlivých filmových postav.

OBSAHUJE TAKÉ
• Od představ k realitě: Návštěva ve výtvarné dílně
Rozsáhlý dvoudílný dokument o skvělé práci vedoucí výpravy Deborah Riley a jejího výtvarného oddělení sleduje stvoření úžasných kulis pro letošní sérii včetně hradů a sídel Dragonstone, Casterly Rock, Highgarden nebo Dragonpit a dalších.
• Oheň & Ocel:
Jak se točila invaze do Westerosu
Nahlédněte do zákulisí: prožijte znovu klíčové okamžiky letošní série a vychutnejte si rozhovory s představiteli hlavních postav o tom, jak vznikaly divácky oblíbené záběry.
• Audio komentáře
11 komentářů – Hovoří David Benioff, D. B. Weiss, Lena Headey, Kit Harington, Iain Glen, Pilou Asbaek, Gwendoline Christie, Liam Cunningham a další.

Siedma séria Game of Thrones
Zdroj: forbes.com

V akých vydaniach sa siedmej série dočkáme?

Na blu-ray prichádza siedma séria v dvoch vydaniach, v nádherne nadizajnovanom digibooku, a zberateľskom steelbooku s magnetkou, tak ako pri ostatných sériách. 7 epizód sa celkovo zmestilo len na 3 blu-ray disky (4 pri dvd), takže bude zaujímavé, ako budú epizódy rozmiestnené, a na ktorých diskoch nájdeme spomínaný bonusový materiál. Všetky bonusy budú otitulkované, no a platí to aj o samotných epizódach. Tam nám disky dokonca ponúknu aj český dabing, ktorý tiež určite poteší veľa fanúšikov, i keď len v Dolby Digital 2.0. Priaznivci angličtiny si však budú môcť vychutnať silný zvuk s Dolby Atmos. Pre tých, ktorí si však túto aparatúru ešte nezakúpili, tu vydavateľ priniesol aj angličtinu v DD 5.1. Hlavné menu je videosekvenčné, takže ide nepochybne o titul, na ktorom si dalo vydavateľstvo záležať. Cena sa pohybuje okolo 40 eur, čo je za takéto krásne balenie určite primeraná cena. Na trh sa teda už čoskoro dostane takáto krásna edícia, ktorá či už pod stromček alebo len tak, určite poteší každého fanúšika Westerosu.

Príde siedma séria milovaného seriálu Hra o Tróny aj do vašich poličiek? Máte predošlé série už kúpené? Ktorá varianta sa vám viac pozdáva, steelbook alebo digibook? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -