Siedma sezóna univerzitnej ligy UniCup v novom formáte. Šancu o 2 000 € a univerzitný trón bude mať každý

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Siedma sezóna univerzitnej ligy UniCup

Tradícia domácej univerzitnej súťaže UniCup pokračuje opäť aj v zimnom semestri nového akademického roka 2022/2023. Nový formát otvorených kvalifikácií poskytne šancu zapojiť sa každému tímu aj v priebehu semestra.

V siedmej sezóne UniCupu sa aj napriek novému formátu bude opäť súťažiť v hlavných ligových hrách League of Legends a CS:GO.

Nový formát bude založený na systéme otvorených kvalifikácií počas mesiacov október a november, vrátane mesačného finále pre každú hru. Najlepšie celky sa následne stretnú v decembrovom UniCup finále, ktoré rozhodne o víťazoch siedmej sezóny.

UniCup
Siedma sezóna UniCup; Zdroj: unicup.sk

Naprieč sezónou sú pre študentov taktiež prichystané sprievodné turnaje v mimoligových hrách. Celkovo sa tak v tejto sezóne rozdá 2 000 € vo finančných a viac ako 3 800 € vo vecných cenách.

Ak náhodou nemáte tím, nemusíte sa obávať. Registrovať sa môžete aj ako jednotlivci. Bližšie informácie o priebehu, cenách a registráciách nájdete priamo na webe UniCup.

Zdroj: TS unicup.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -