Vieme, kedy vyjde finálna šiesta séria seriálu Bojack Horseman

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Šiesta séria seriálu Bojack Horseman

Už je to za rohom. Posledné epizódy, ktoré uzavrú príbeh populárneho hovoriaceho koňa, ktorý žije v Hollywoo. Čierny humor, emocionálne momenty a veľa temných scén, to všetko nás čaká už o chvíľu. Hovorím o populárnom seriáli BoJack Horseman. Že ste o ňom ešte nepočuli? Tak si určite prečítajte náš TIP na seriál a potom šup na Netflix a dobiehať. Vieme, kedy vyjde finálna šiesta séria seriálu Bojack Horseman!

Bojack Horseman
Zdroj: engadget.com

Tento seriál je nielen originálny, vtipný a smutný, no zároveň je to aj prvý animovaný seriál, ktorý kedy vyšiel na Netflixe. Je to jeden z najdlhšie vysielaných seriálov na tejto platforme, prvá séria vyšla ešte v roku 2014 a jeho finále sa dočkáme už tento mesiac. Posledná séria, ktorá bude mať navyše o 4 epizódy viac než predchádzajúce série, vyjde už 25. októbra!

Čo nás čaká?

Päť sérií prinieslo toľko príbehov, až neviem, kde začať. Zhrňme si teda, čo sa stalo v posledných epizódach. BoJack sa stal tvárou nového detektívneho seriálu Philbert, ktorý mu ale (spolu s veľa liekmi, na ktorých sa stal závislý) stúpol do hlavy a situácia sa vyhrotila pokusom o zaškrtenie svojej kolegyne a partnerky Giny. Jeho mama sa vrátila do jeho života, no jej choroba sa stále zhoršovala.

Nerozoznávala minulosť a súčasnosť, nespoznávala vlastného syna a otrávila Hollyhock. Skončila preto v domove pre dôchodcov, kde následne umrela. Hollyhock je BoJackova novo objavená sestra, o ktorej si najprv myslel, že je jeho dcéra. Práve ona priniesla do jeho života aspoň trochu svetla a ukázala mu jeho závislosť na liekoch.

TOP 10 citátov z animovaného seriálu BoJack Horseman
Zdroj: free4kwallpapers.com

Diane sa rozišla s Mr. Peanutbutterom a odišla do Vietnamu spoznávať svoje korene. Vzdala sa kariéry spisovateľky a stala sa z nej autorka článkov na lifestyleový portál. Mr. Peanutbutter si zatiaľ našiel novú priateľku – Pickles. Neskôr ju ale podviedol s Diane, no namiesto toho, aby sa svojej priateľke priznal, požiadal ju o ruku. Todd si našiel priateľku, ktorá je, rovnako ako on, asexuálka.

Ich vzťah sa ale bohužiaľ rozpadol, keďže okrem toho nemali nič spoločné. Princess Carolyn zistila, že nemôže mať deti. Rozhodla sa preto jedno si adoptovať, no bol to dlhý proces plný výstupov a pádov. Nakoniec však svoje vytúžené bábätko dostala.

Trailer na šiestu sériu

Posledná scéna v piatej sérii ukazuje BoJacka, ktorý sa rozhodol svoju závislosť riešiť v liečebni. Diane ho tam odvezie, keďže napriek všetkým sporom, ktoré mali, ostane nakoniec ako jedna z jeho mála priateľov. A tam pre nás príbeh pred rokom skončil. V novom traileri vidíme BoJacka v rehabilitačnom ústave.

Celé video je spravené ako list od neho pre Diane. BoJack vyzerá, že sa mu naozaj polepšilo. Trávi čas v záhrade, cvičí jógu, chodí na sedenia… Stále je zatrpknutý a sebaľútostivý, to by však nebol náš obľúbený BoJack, keby sa zmenil celkovo.

TIP na seriál: BoJack Horseman
Zdroj: fanfest.com

Princess Caroline sa zatiaľ snaží zvládnuť jej hektický pracovný život zároveň so staraním sa o malé dieťa. Je tak vyťažená, že nestihla pre bábätko vymyslieť ani meno! Diane sa presunula od písania článkov k videám, ktoré mali oveľa väčší dopad na spoločnosť a Diane má tak možnosť posvietiť aj na seriózne témy.

Na záver traileru vidíme, že finálna séria bude rozdelená do dvoch „epizódových balíkov“. Prvých 8 dielov vyjde už spomínaného 25. októbra a druhá polovica 31. januára. Určite sa máme na čo tešiť!

Videli ste seriál BoJack Horseman? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: aplikácia Hobi

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -