Silent Hills P.T. si môžete vyskúšať vo virtuálnej realite vďaka Half-Life: Alyx módu

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Fanúšikovia hororu určite nezabudli na zrušenie Silent Hills. 12. augusta 2014 sa na PlayStation Store objavilo demo s názvom P.T., ktoré bolo oveľa strašidelnejšie, než niektoré plné hry. V roku 2015 bolo demo z obchodu bohužiaľ odstránené a ostalo len pár ľuďom, ktorí P.T. nevymazali. Existuje ale spôsob, ako si P.T. zahrať znova, tentokrát vo virtuálnej realite.

P.T.
Zdroj: static0.srcdn.com

Fanúšik Silent Hills P.T. prerobil celé demo do virtuálnej reality pomocou Half-Life: Alyx. Silent Hills bolo zabudnuté a nikdy neuzrelo svetlo sveta, no tento fanúšik priviedol P.T. znova k životu. Ako väčšina z nás vie, Silent Hills bol zrušený svojimi vydavateľmi, Konami.

Hideo Kojima dokonca niekoľkokrát potvrdil, že na hre nepracuje. Samozrejme, že toto vyjadrenie nezastavilo fanúšikov v rekreácii Silent Hills. Bol to práve používateľ Steamu menom AmbientDruth. A nezabudol na každý detail dema. Každá miestnosť, každý kus nábytku, dokonca aj rádio je na svojom mieste.

Konami ale do toho môže kedykoľvek vstúpiť. Nebolo by to prvýkrát, čo zrušili projekty fanúšikov, ktorí sa snažili P.T. oživiť. No dovtedy je tu Silent Hills znovu.

Skúsili ste Silent Hills P.T. vo virtuálnej realite? Napíšte nám svoj názor!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -