SeriályTrailery

Seriál Silicon Valley prichádza s ďalším trailerom na piatu sériu! Uspeje aj bez Millera?

Vtipný komediálny seriál Silicon Valley z dielne HBO si za posledných pár rokov získal nespočetne veľa fanúšikov. Nepochybne sa jedná o jeden z najlepšie hodnotených a najsledovanejších seriálov. Od roku 2014, kedy bol vypustený prvý diel, sa projektu podarilo získať 33 nominácii Emmy a zároveň 2 výhry. Avšak, tu jeho úspech nekončí! Od kritikov z Rotten Tomatoes si seriál totižto celkovo získal krásnych 98%! Z toho, okrem prvej série, má zvyšok sérii hodnotenie 100%. HBO tak včera vypustilo nový trailer na piatu sériu. Dostali sme zároveň aj zaujímavý plagát. Seriál by sme mali opäť pozrieť už 25. marca!

Silicon Valley trailer – 5. séria

Seriál nám ukazuje komický pohľad na moderné epicentrum technologickej horúčky, kde sú ľudia s najväčšími predpokladmi uspieť najmenej schopní zvládnuť úspech. V obsadení piatej sezóny uvidíme tváre hercov ako Thomas Middleditch, Zach Woods, Kumail Nanjiani, Martin Starr, či Josh Brener. Avšak pripoja sa aj mená ako Amanda Crew, Matt Ross, Suzanne Cryer a Jimmy O. Yang. Žiaľ, bývalá hviezda seriálu, TJ Miller opustil seriál po štvrtej sérii.

Show Silicon Valley vytvorili Mike Judge, John Altschuler a Dave Krinsky. Na čele výkonnej produkcie sa nachádzajú Alec Berg, Michael Rotenberg, Tom Lassally, no taktiež aj tvorca Mike Judge. Ko-výkonnými producentmi sú Jim Kleverweis, Clay Tarves, Dan O’Keefe, Jamie Babbit, Chris Provenzano, či Graham Wagner. Na produkciu dohliadajú Adam Countee, Carrie Kemper a Aaron Zelman. Rolu konzultujúceho producenta zastáva Jonathan Dotan.

Silicon Valley trailer

Zdroj: comingsoon.net

Tešíte sa na pokračovanie seriálu? Dokáže seriál zaujať aj bez Millera? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár