Silver Surfer bude v Avengers: Infinity War! Tak vraví oficiálny zoznam hercov!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Sen mnohých fanúšikov sa stal skutočnosťou! Silver Surfer bude v Avengers: Infinity War!

Že neveríte tomu, čo ste práve prečítali? Nuž… mali by ste. Lebo ak je toto pravda, tak sa komiksoví fanúšikovia pravdepodobne zbláznia! Podľa všetkého sa jedna z najazujímavejších postáv zo stránok Marvel komiksov ocitne v najväčšom filme tohto roka. Tvrdí to totižto oficiálny zoznam hercov, ktorý bol zverejnený na portáli Metacritic, ktorý sa radí ku gigantom ako Rotten Tomatoes alebo IMDB.

Úprimne pochybujeme, že by zverejňovali klamlivé informácie. Pochybnosti máme najmä kvôli tomu, že ide o filmovú postavu, na ktorú má práva štúdio 20th Century Fox. No a ako všetci vieme, štúdio s ním v nasledujúcich rokoch malo pripravovať samostatný film. Žeby sa to teda predsa len zmenilo a práva nakoniec Marvel odkúpil? Alebo čo ak Silver Surfer dostane vlastný film v štvrtej fáze MCU, a toto bude jeho filmové predstavenie? Každopádne, pochybujeme, že by si niekto vymyslel aj herca.

sólový film o silver surferovi
Silver Surfer vo filme Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer z roku 2007; Zdroj: hdwall.us

Ním je totižto podľa zoznamu Curt Clendenin. Naozaj teda netušíme, či tomuto všetkému máme veriť, no keďže tvorcovia filmu spomínajú neuveriteľné množstvo komiksových postáv, Silver Surfer by v kľude mohol byť jedným z nich. Čitatelia komiksov dobre vedia, že práve on je jednou z hlavných postáv príbehu o Thanosovi a Kameňoch Nekonečna. Oficiálne štúdiom Marvel to ešte potvrdené nie je, takže pre istotu to zatiaľ berte s rezervou. Ak by sa však táto správa potvrdila a my o mesiac na plátnach uvidíme strieborného mužna na lietajúcej doske, bude to neuveriteľný zážitok pre nás všetkých. Taktiež by to mohlo znamenať, že sa skutočne blížime aj k predstaveniu Fantastickej Štvorky v MCU.

Čo vravíte na túto informáciu? Bude podľa vás pravdivá? Chceli by ste Silver Surfera v MCU a vlastne aj v Infinity War? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -