5. fáza MCU: Prichádza legendárna postava zo sveta Fantastickej štvorky?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Zahraničný portál Geeks WorldWide prináša správy, že Silver Surfer prichádza do MCU. Po predstavení filmov 4. fázy Marvel Cinematic Universe sa niektorým mohlo zdať, že štúdio spomalilo tempo. Každým dňom sa však dozvedáme nové informácie, ktoré napovedajú, že tomu je naopak – akurát práve štvrtá fáza bude mierne oddychová. To pravé šialenstvo by však malo začať už v tej piatej.

4. fáza mcu marvel
Zdroj: wearemoviegeeks.com

Silver Surfer prichádza do MCU

Toto sú všetky filmy 4. fázy MCU:

Black Widow – 1. 5. 2020
The Eternals – 6. 11. 2020
Shang-Chi and the Legend of the 10 Rings – 21. 2. 2021
Doctor Strange in the Multiverse of Madness – 7. 5. 2021
Thor: Love and Thunder – 5. 11. 2021

Okrem predstavenia týchto piatich príbehov sme však na tohto ročnom Comic-Cone v San Diegu od Kevina Feigeho dostali ďalšie skvelé správy: mutanti a Fantastická štvorka naozaj prichádzajú. Nie všetky nové postavy však prídu naraz. Niektorí prídu skôr ako iní, pričom práve taký Silver Surfer by mohol byť už „za rohom“ – ak pre vás za rohom znamená „len“ niečo cez 2 roky.

sólový film o silver surferovi
Zdroj: hdwall.us

Potenciálni režiséri

V roku 2018 filmový režisér Adam McKay poskytol rozhovor portálu The Hollywood Reporter. V ňom jasne prejavil záujem o sólový film tejto ikonickej komiksovej postavy:

Silver Surfera by som fakt chcel spraviť, kámo. Dal by som čokoľvek za to, aby som ho mohol natočiť, pretože vizuálne by ste s ním mohli spraviť to isté čo režisérky Wachowskis spravili so Speed Racerom. Ty kokso, okrem toho je tam aj skvelý emocionálny príbeh, v ktorom sa Norrin Radd [Silver Surfer] musí rozhodnúť, či zachráni svoju planétu. Ten by som si vybral, no zdá sa mi, že práva vlastní Fox…“

Teraz už však, ako vieme, práva opäť vlastní Marvel, resp. ich materská spoločnosť Disney. Je teda možné, že Feige ho oslovil a už spolu vyvíjajú MCU verziu Silver Surfera? Ako uvádza tajný zdroj portálu Geeks WorldWide, presne to sa stalo.

Vrátia sa režiséri filmu Avengers Endgame
Zdroj: cnet.com, digitalspy.com

O Silver Surfera nedávno prejavili záujem aj bratia Russovci, režiséri Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame. Tí ho opísali ako „úžasný charakter„, kvôli ktorému by zvážili návrat k projektom štúdia Marvel. Nech už teda jeho sólovku zrežírujú oni či McKay, momentálne sa zdá, že jeho príchod je len otázka času…

Zdroj: hollywoodreporter.com, thegww.com, marvel.fandom.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -