Simon Pegg potvrdil, že chystá ďalší film s režisérom Edgarom Wrightom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak ste si mysleli, že títo páni už skončili so spoluprácou, mýlili ste sa. Herec a komik Simon Pegg sa totižto chystá na nový projekt s režisérom Edgarom Wrightom. Pegg a jeho kamarát Nick Frost pracovali s režisérom pri Cornetto trilógii, ktorú musel vidieť snáď každý fanúšik filmu. Súmrak mŕtvych (2004), Jednotka príliš rýchleho nasadenia (2007) a Na konci sveta (2013) patria medzi tie najlegendárnejšie komédie v histórii kinematografie. Po piatich rokoch tak opäť spoja svoje sily a podľa slov hlavného herca sa máme na čo tešiť!

Režisér Edgar Wright, Zdroj: cinema.uol.com.br

Čo nám ukáže toto zaujímavé trio?

Najväčším problémom bolo v posledných rokoch to, že boli obaja zaneprázdnení inými projektami. Simon Pegg pôsobil v najnovších filmov z prostredia Star Trek a Nick Frost si zahral v seriáli The Badlands na stanici AMC. Obaja si taktiež založili produkčnú spoločnosť s názvom Slaughterhouse Rulez. Čo sa týka režiséra, ten svoj najväčší úspech zožal pri filme Baby Driver presne pred rokom. Pričom je vysoko pravdepodobné, že si zopakuje svoju úlohu aj pri pokračovaní filmu od štúdia Sony. Tu je to, čo Simon Pegg povedal o spoločnej budúcnosti:

„Oh áno, presne ako hovoríš. To je presne dôvod, prečo sme sa nevrátili skôr. Ja, Edgar a Nick nie sme kolegovia, ale priatelia. Poznáme sa naozaj dlho a máme naozaj skvelý vzťah, ktorý presahuje aj našu prácu. A ak nám dáte čas, určite prinesieme ďalší spoločný film. Musíme si na to nájsť čas, aby sme to napísali a celé urobili. Edgar o tom hovorí po celý čas a vždy keď sme spolu, začne o tom rozprávať. Máme naozaj veľa myšlienok, aby sme to začali rozvíjať. Otázkou je, kedy.“

Simon Pegg a Nick Frost, zdroj: youtube

Skutočnosť, že sú všetci traja kamaráti jen naozaj motivujúca a všetko by sa mohlo podariť. Očividne im minulá spolupráca naozaj sadla a preto sa dočkáme novej kvalitnej snímky. Bude to horor? Alebo niečo iné? Nech to je čokoľvek, určite v tom nájdeme kvalitnú nádielku vtipov. Tešíte sa? 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -