Seriály

Naozaj sa svet Simpsonovcov čoskoro rozrastie o ďalšie seriály a filmy?

Od vydania prvého a zatiaľ jediného spracovania príbehu ikonickej žltej rodinky na striebornom plátne ubehlo už 12 rokov. Je možné, že po dlhom čakaní od roku 2007 už čoskoro uvidíme pokračovanie Simpsonovci vo filme 2? Alebo dokonca aj ďalšie seriály zo sveta Simpsonovcov, ktoré sa zamerajú na obľúbené vedľajšie postavy? Takto sa s našim nadšením zahrávajú tvorcovia!

Ďalších TOP 5 fanúšikovských teórii o populárnom seriáli Simpsonovci

Zdroj: geektyrant.com

Simpsonovci vo filme 2 + spin-off seriály?

Simpsonovci, ktorí sa blížia ku svojej neskutočnej 31. sérii, vznikajú v štúdiu 21st Century Fox. Tam sa toho v posledných mesiacoch stihlo veľa zmeniť. Ako si totižto určite pamätáte, nedávno ich odkúpilo Disney. Za vyše 70 miliárd amerických dolárov tak z Foxu spravili svoju dcérsku spoločnosť, ktorú teraz vedú podľa svojej vízie.

Populárny či neobľúbený – akokoľvek sa na tento obchod pozeráte, jeho následky sú tak či tak naozaj veľké. S priazňou svojich fanúšikov sa však Disney zahráva naozaj rado, keďže nedávno sme sa dozvedeli, že už stihli zrušiť stovky rozrobených projektov štúdia Fox. No a ako do toho zapadajú Simpsonovci?

Obchod medzi Disney a 20th Century Fox

Zdroj: simpsons.wikia.com

Skvelé správy

O pokračovaní Simpsonovci vo filme 2 sa rozpráva už nejaký ten čas. Báli sme sa teda, čo s ním spraví Disney po nadobudnutí vlastníctva značky Simpsonovcov. Ďalej už však nemusíme mať strach, keďže podľa všetkého je vzťah tvorcov s vedením zatiaľ veľmi pozitívny, čo potvrdil výkonný producent seriálu Matt Selman:

“Myslím si, že Disney nás bude podporovať v čomkoľvek, čo by sme chceli spraviť. Možno nejaký šialený limitovaný seriál s vedľajšou postavou či film, s ktorým by sme vás prekvapili, kreatívne nás podporovali a bude to mať za následok vznik mnoho nových spôsobov, ako [Simpsonovcov] robiť okrem tradičného formátu.

Simpsonovci vo filme 2

Simpsonovci dostali 30. sériu

Vzrušujúce prehlásenie poskytol aj výkonný producent Al Jean, ktorý prezradil, že o potenciálnom filmovom pokračovaní už s Disney diskutovali. Navyše, stále si môžeme spomenúť na to, čo na minuloročnom Comic-Cone povedal Matt Groening, tvorca Simpsonovcov. Z neho vtedy vypadlo, že “Simpsonovci vo filme 2 sú len otázkou času.”

Čo vravíte na potenciálne filmové pokračovanie či spin-off seriály s vedľajšími postavami, ktoré by mohli prísť na streamovaciu službu Disney+? Vaše názory a predpovede nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: variety.com, screenrant.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár