Isabelle Fuhrman je späť ako vraždiace dieťa v novom krvavom traileri hororu Sirota: Prvá vražda

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvý trailer k očakávanému hororovému filmu Sirota: Prvá vražda bol konečne odhalený a predstavuje návrat herečky Isabelle Fuhrman, ktorá si zopakuje svoju úlohu vraždiacej mladej ženy s psychickými problémami. Naposledy sa v postave Esther objavila v roku 2009 v pôvodnom filme Sirota, kde si ju adoptovala smútiaca rodina. Z nevinného dievčaťa sa však veľmi rýchlo vykľula dospelá a krvilačná žena menom Leena, ktorá už dieťaťom dávno nie je.

Pripravovaný prequel zachytáva Leenin útek z estónskeho psychiatrického zariadenia, po ktorom sa usadí v Amerike, kde prijme meno Esther a vydáva sa za nezvestné dieťa Tricie Albrightovej (Julia Stiles) a Allena Albrighta (Rossif Sutherland). V tejto rodine bohužiaľ šťastie nepotrvá dlho a Tricia začne odhaľovať krutú pravdu o jej falošnej dcére. Tento spor medzi zúfalou matkou a vražedným strojom vyústi do naozaj krvavých momentov, ktoré ani zďaleka neprežijú všetci.

Prvý trailer k hororu Sirota: Prvá vražda

Oficiálny trailer začína pohľadom na Esther, ktorá sa opäť stretáva so svojou „rodinou“. Všetko vyzerá až moc ľahko, ale veci rýchlo upadnú do chaosu. Ukáže sa totiž, že Esther nie je Esther. Toto nie je to milé dievčatko, ktoré sa rodine stratilo pred štyrmi rokmi. Táto bytosť je niekto cudzí s túžbou po zabíjaní a nezastaví sa pred ničím, aby dosiahla svoj cieľ.

Film Sirota: Prvá vražda zrežíroval William Brent Bell (Chlapec), ktorému scenár napísal David Coggeshall (Hrôza v Connecticute 2: Duch Georgie). Scenár je založený na príbehu od pôvodných tvorcov Davida Leslieho Johnsona-McGoldricka a Alexa Macea. Okrem vyššie spomenutých hercov si vo filme zahrali Matthew FinlanHiro Kanagawa a Morgan Giraudet. Očakávaná novinka vznikne pod záštitou filmového štúdia Paramount Pictures a uvidíme ju taktiež na streamovacej platforme Paramount+. Premiéra je naplánovaná na 19. augusta 2022.

Páčil sa ti prvý trailer k filmu Sirota: Prvá vražda od štúdia Paramount? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -