Kinematografia je plná výborných skladateľov. Od legiend ako Ennio Morricone, John Williams, Danny Elfman alebo Hans Zimmer až po talenty, ktoré ich o niekoľko rokov nahradia. Či už Alexandre Desplat, Michael Giacchino alebo Alan Silvestri. Vysoko mieril aj charizmatický Jóhann Jóhannsson, s ktorým sme sa však nedávno navždy rozlúčili… Medzi elitu sa však určite onedlho pridá aj Ludwig Göransson, ktorý ešte len nedávno zložil vôbec najlepší MCU soundtrack. Samozrejme, rozprávame o hudbe ku filmu Black Panther, ktorá prišla s neuveriteľnou Killmongerovou témou. Tento skladateľ dokonca konečne porazil kliatbu Marvelu, ktorá spočívala v ich nevýraznej hudbe – Bola ťažko zapamätateľná. 

Skladateľ hudby do Black Panthera komponuje Venoma!

Jeho druhým najlepším výkonom bol film Creed, v ktorom dokázal krásne skombinovať atmosféru klasického Rockyho a amerického rapu. Brilantnej motivačnej hudbe vedie soundtrack s názvom If I Fight, You Fight. Čo bude teda jeho nasledujúcim projektom? Portál Deadline potvrdil, že si ho štúdio Sony vybralo pre komponovanie hudby do filmu Venom s Tomom Hardym! Opäť sa tak stretne s režisérom Rubenom Fleischerom (Zombieland), pretože spolu pracovali aj na filme 30 minút alebo menej. Po africkej téme sa tak postí do hororu/sci-fi a my sme naozaj zvedaví, ako mu tento žáner sadne. Dúfame, že budeme jeho prácu počuť už v najnovšom traileri! 

Posledné správy ohľadom Venoma hovorili jasne – Samotný kostým symbiota uvidíme iba okrajovo. Našťastie sa k tomu vyjadril aj samotný Tom Hardy, ktorý vyvrátil všetky naše obavy. Naozaj uvidíme Venoma vo svojej plnej kráse! Samozrejme, prvý trailer bol taký, aký bol. Neprezradil a neukázal skoro nič a ľudia sa tak začali obávať. Kombinácia Ludwig Göransson a Tom Hardy ako Eddie Brock však znie naozaj vynikajúco. Ako to celé dopadne sa dozvieme už 4. októbra, kedy sa film dostane do kín!