Neuveríte, ktorí hudobníci sa spojili pre skladbu ku Game of Thrones!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Filmy ako Black Panther alebo Creed II sú krásnym príkladom toho, že mať dva hudobné albumy k jednej snímke je úplne normálne. Jedným z nich je OST (Original Sound Track), zatiaľ čo tým druhým je album s rôznymi známymi menami. Niečoho podobného sa podľa najnovších informácií dočká aj finálna séria seriálu Game of Thrones!

Úžasnú hudbu tohto seriálu má na starosti skladateľ Ramin Djawadi, no fanúšikovia tentokrát dostanú aj niečo viac. Presnejšie sa môžeme tešiť na spoločnú skladbu The Weeknda, SZA a Travisa Scotta! Síce ide o troch výborných hudobníkov, no viete si túto kolaboráciu predstaviť ako súčasť historického seriálu?

skladba ku game of thrones
The Weeknd, SZA a Travis Scott; Zdroj: wikipedia.com, time.com

Skladba ku Game of Thrones?

Úprimne, ani my nie, no určite sa na to tešíme. Dôveryhodný zdroj totiž potvrdil, že nová skladba – ktorá bude súčasťou ôsmej a zároveň finálnej série – príde už čoskoro. Podľa tohto zdroja „Game of Thrones“ oslovilo speváka The Weeknda, aby nahral pieseň pre fanúšikov.

Ten si potom na projekt zavolal aj speváčku SZA a rapera Travisa Scotta. Tieto klebety sa šírili na Reddite, ako aj na fan page Travisa Scotta. Zistilo sa, že by mal vyjsť celý hudobný album inšpirovaný Game of Thrones, na ktorom nájdeme aj tento singel. Zatiaľ však nepoznáme dátum vydania a ani žiadne iné mená, ktoré sa na albume objavia.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Fire and ice. #GoTPremiereNYC ?: @markleibowitzpictures

Príspevok, ktorý zdieľa gameofthrones (@gameofthrones),

Zatiaľ to nie je potvrdené, no podľa všetkého sme z tejto skladby už niekoľko častí počuli. Jednou z nich je pár sekundový leak, na ktorom môžeme počuť Travisa Scotta. Tou druhou je hudobný podmaz videí z premiéry ôsmej série, ktoré nájdete na oficiálnom Instagrame Game of Thrones. Sme teda naozaj zvedaví, čo z toho vznikne.

Túto trojicu sme mohli počuť už na albume Black Panther, ktorý dal dokopy Kendrick Lamar. SZA sa spolu s ním postarala o skladbu „All The Stars„, zatiaľ čo The Weeknd naspieval „Pray For Me„. Travis Scott zas s Kendrickom priniesol pieseň „Big Shot„.

Tak čo, tešíte sa na celý hudobný album inšpirovaný seriálom Game of Thrones? Nedeje sa to predsa prvý a ani posledný raz!

Zdroj: pitchfork.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -