Skvelé správy pre klientov Orange. Sledovanie vysielania na TV bude ešte jednoduchšie

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Orange TV už aj na LG televízoroch

Zákazníci televízie od Orangeu sa môžu opäť tešiť z noviniek. Aplikácia Orange TV je ešte dostupnejšia a bez set-top-boxu ju už môžu využívať aj zákazníci priamo v smart televízoroch LG.

Stále viac zákazníkov môže sledovať televízne vysielanie cez služby svojho operátora prostredníctvom aplikácie na smart TV. Nemusia tak riešiť inštaláciu set-top boxov. Stačí si jednoducho stiahnuť danú aplikáciu do svojho televízora, pridať si svoje konto a pripojiť sa k internetu.

tv stanice slovensko
Zdroj: Pixabay, Unsplash

Zákazníci oranžového operátora môžu sledovať službu Orange TV cez internet vďaka set-top-boxu, či bez neho prostredníctvom aplikácie Orange TV na Samsung televízoroch s OS Tizen, Android smart televízoroch. Po novom je aplikácia dostupná už aj na LG Smart televízoroch.

Stačí, ak si zákazník priamo cez obrazovku televízora stiahne z aplikačného obchodu aplikáciu Orange TV a po registrácii môže na veľkej obrazovke sledovať vysielanie so všetkými funkciami televíznej služby. Nechýba archív, videopožičovňa, obľúbené TV kanály a ďalšie funkcionality, ktoré si môže prispôsobiť podľa svojich potrieb a preferencií.

Pre sledovanie je potrebné mať televízor značky LG s WEB OS verziou 6.0 a vyššou (modely TV od roku 2021) a mať pripojenie na internet. Odporúčaná minimálna rýchlosť internetu pre plnohodnotné sledovanie Orange TV cez internet je 6 Mbit/s.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -