Slovenský operátor prekvapuje. Sprístupní tri kanály s atraktívnym obsahom

Nenechajte si ujsť

Atraktívna ponuka Skylinku v apríli

Slovenský operátor Skylink pre svojich predplatiteľov v apríli prichystal zaujímavú akciu. Od utorka 2. 4. 2024 do utorka 30. 4. 2024 budú pre všetkých zákazníkov Skylinku voľne dostupné tri programy. Menovite pôjde o stanicu AMC a dvojicu dokumentárnych kanálov National Geographic a Viasat Nature.

V ponuke National Geographic sa v apríli objavia série Pašerákom na stope či rybárska šou Poslední rybí titani s Cyrilom, v ktorej známy rybár pokračuje v hľadaní posledných obrovských rýb v odľahlých a nehostinných oblastiach planéty. Viasat Nature ukáže zblízka život v rumunskej divočine v cykle Transylvánske medvede domáce a odvysiela špeciálne pásmo programov k oslave Dňa zeme, ktorý si pripomenieme 22. apríla.

Fargo 5. séria
Zdroj: TMDB

Najzaujímavejší obsah ponúkne AMC

Pravdepodobne najatraktívnejší obsah na trojici ponúknutých staníc diváci nájdu na AMC. V apríli televízna stanica uvedie piatu sériu oceňovaného antologického seriálu Fargo, ktorý je známy svojím čiernym humorom a nečakanými dejovými zvratmi. Nové časti sa medzi fanúšikmi i kritikmi dočkali pozitívneho prijatia a čoskoro budú dostupné práve na AMC. V čase písania článku ide o jediné miesto, kde si diváci môžu Fargo pozrieť legálnou cestou. Piatu sériu u nás neponúka žiadna streamovacia služba.

Zaujímavým doplnkom môže byť aj seriálový spin-off obľúbenej zombie série The Walking Dead: Daryl Dixon, ktorá sa zameria na vlastný príbeh diváckeho favorita. V tomto prípade síce seriál nebol prijatý obzvlášť pozitívne, fanúšikov The Walking Dead však pravdepodobne nesklamal. Diváci sa môžu tešiť aj na klasické americké komédie, akými sú Agent v sukni alebo Ace Ventura.

the-walking-dead-season-11
Zdroj: amc.com
Technické parametre pre naladenie programov:
Program: AMC National
Geographic
Viasat History
Pozície vo FastScan: 46 70 71
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 954 MHz 12 090 MHz 12 109 MHz
Polarizácia: horizontálna vertikálna horizontálna
FEC:  2/3  2/3  2/3
Symbolová rýchlosť: 29 900 kS/s 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF OFF

 

Stanice AMC, National Geographic aj Viasat Nature sú dostupné aj v internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -