Skyrim na inteligentný reproduktor či mobil? Dnes si hry môžeme zahrať na čomkoľvek!

Nenechajte si ujsť

Skyrim sme si doteraz mohli zahrať na klasických platformách, no to, že si ho zahrajeme aj na reproduktore, sme určite nečakali. Ako vôbec niečo také môže fungovať? Je to dobrý nápad?

druhý deň e3 the elder scrolls 6
Zdroj: pinterest.com

Skyrim na reproduktor?

Ak si myslíte, že hranie hier na reproduktor je budúcnosť, tak dúfame, že sa mýlite. Snáď ide len o malý žart od Bethesdy. Prvý nápad vznikol z virálneho obrázku, ktorý sa šíril po internete. Vývojári sa toho chytili a spravili Skyrim tak trochu inou cestou. Možno sa budete čudovať, no hra je naozaj inteligentná. Alexa, spoločník z reproduktorov Amazon Echo, nás bude samozrejme hrou sprevádzať. V nej môžeme robiť v podstate všetko, čo aj v klasickej verzií. Môžeme voliť ďalší postup, odpovedať v dialógoch a taktiež pomocou hlasu aj bojovať. O tejto špeciálnej edícií hry sme sa dozvedeli na E3 a hneď vyvolala rozruch. Ak sa chcete zabaviť, určite vám ju odporúčame.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SEJx024w6wk]

Zahráme si špeciálnu edíciu len na reproduktoroch?

To určite nie. Ak vlastníte Android, už teraz si túto špeciálnu edíciu môžeme zahrať na našich telefónoch. A to pomocou Amazon aplikácie. Skyrim zapneme pomocou slov „Alexa, open Skyrim.“ A už začíname prvými rozhodnutiami. Na mobile to však nie je také rýchle, ako na oficiálnom reproduktore a tak Alexa občas premýšľa nad svojou odpoveďou dlhšie. Ak si hru chcete len skúsiť a zabaviť sa, určite vám táto možnosť bude stačiť. Ak si však chcete počkať na ďalšie špeciálne edície, hru si možno budeme môcť zahrať napríklad aj na inteligentných chladničkách od Samsungu. Budúcnosť bude šialená.

Skyrim na reproduktor
Skyrim na reproduktor

Čo hovoríte na túto zaujímavú špeciálnu hru? Boli by ste radšej, keby táto možnosť ani neexistovala, alebo si Skyrim skúsite zahrať hlasom? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -