Posledná šanca získať stovky filmov a seriálov za pár eur. Špeciálna ponuka čoskoro vyprší

Nenechajte si ujsť

SkyShowtime prichádza s atraktívnou akciou

Aktualizované 25. 11. 2023:

Populárna služba SkyShowtime upozorňuje záujemcov, že akcia čoskoro končí. Prístup ku stovkám filmov a seriálov za 3,50 € mesačne (na prvé 3 mesiace) môžete získať už len do 27. novembra.

Pôvodný článok

Streamovacie služby na Slovensku tvrdo bojujú o predplatiteľa. Iba nedávno skončili špeciálne jesenné akcie Disney+ a Canal+, ktoré ponúkali zvýhodnené predplatné za nižšiu cenu. Teraz sa Slovákov snaží osloviť SkyShowtime, ktorý v rámci novej kampane láka na prístup do svojej bohatej knižnice s výraznou, až 41 % zľavou.

Predplatné SkyShowtime je možné získať len za 3,50 € namiesto 5,99 € na mesiac. Ponuka platí počas prvých troch mesiacov predplatného, následne používateľ nabehne na klasickú mesačnú tarifu. Akcia platí len pre nových zákazníkov a je časovo obmedzená. Akcia nie je spojená so žiadnou viazanosťou, po jej skončení môže divák predplatné jednoducho zrušiť.

SkyShowtime

Služba u nás ponúka stovky filmov a seriálov

SkyShowtime u nás patrí k nováčikom. Služba na náš trh vstúpila vo februári tohto roka, jej obsah sa opiera o tvorbu štúdií Universal Pictures, Dreamworks, Sky Studios a Peacock, až po Nickelodeon, SHOWTIME, Paramount+ a Paramount Pictures. Za 3,50 € teraz môžu používatelia získať prístup k stovkám filmom a seriálom.

K vlajkovým lodiam služba patria série ako Mission: Impossible, Rýchlo a zbesilo, Transformers či Top Gun. Služba ponúka aj desiatky úspešných seriálov na čele s Yellowstone, Tulsa King a ďalšími. SkyShowtime knižnicu pravidelne obohacuje o nové tituly, v novembri služba do obsahu zaradí napríklad novú sériu sitkomu Frasier, svetovo úspešnú rozprávku Super Mario Bros. vo filme alebo úspešný americký seriál Yellowjackets.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -