Nová streamovacia služba za 2,99 € mesačne. SkyShowtime je práve dostupná na Slovensku!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nová prémiová streamovacia služba dnes štartuje v Albánsku, Česku, Maďarsku, Kosove, Severnom Macedónsku, Poľsku a Rumunsku a na Slovensku. Len počas obmedzenej doby získajú noví zákazníci, ktorí sa zaregistrujú cez webové stránky skyshowtime.com, 50 % zľavu zo štandardnej ceny mesačného predplatného – celoživotne.

Prémiová streamovacia služba SkyShowtime dnes oslavuje svoje uvedenie v Albánsku, Česku, Maďarsku, Kosove, Severnom Macedónsku, Poľsku, Rumunsku a na Slovensku a všetkým novým zákazníkom ponúka celoživotnú polovičnú cenu.

Len počas obmedzenej doby získajú noví zákazníci, ktorí sa zaregistrujú cez webové stránky skyshowtime.comzľavu 50 % zo štandardnej ceny mesačného predplatného – celoživotne.

Zákazníci v Albánsku, Kosove, Severnom Macedónsku a na Slovensku tak za predplatné v rámci tejto ponuky zaplatia len 2,99 EUR mesačne namiesto 5,99 EUR mesačne. Za tento poplatok získajú prístup k obsahu na svetovej úrovni, vrátane premiérových hollywoodskych filmov a nových exkluzívnych seriálov z produkcie najväčších svetových štúdií – všetko streamované na jednej platforme. V Rumunsku zákazníci zaplatia len 1,99 EUR mesačne namiesto 3,99 EUR mesačne. V Česku bude cena mesačného predplatného 89 CZK namiesto 179 CZK mesačne. V Maďarsku bude cena mesačného predplatného činiť 999 HUF namiesto 1999 HUF a v Poľsku zákazníci zaplatia len 12,49 PLN mesačne namiesto 24,99 PLN.

Monty Sarhan, CEO SkyShowtime, povedal: „SkyShowtime prináša prémiový obsah za úžasnú cenu a svojim zákazníkom tak poskytuje jednu z najlepších služieb v oblasti zábavy. Sme nadšení, že ako ďalšia skvelá streamovacia služba v Európe, môžeme našim zákazníkom v Albánsku, Česku, Maďarsku, Kosove, Severnom Macedónsku, Poľsku, Rumunsku a na Slovensku ponúknuť ešte viac kvality v podobe špeciálnej, časovo obmedzenej, ponuky celoživotnej polovičnej ceny.”

SkyShowtime
Zdroj: Rubikon PR / SkyShowtime

Od spustenia služby bude mať miestne publikum prístup k týmto titulom: SanitkaPanstvo Downton: Nová éraJerry a Marge: tajomstvo lotérieJurský svet: NadvládaRay Donovan: The MovieRedeeming LoveSmradiThe Hanging SunSeveran a Top Gun: Maverick.

Okrem toho budú mať predplatitelia prístup k rozmanitému výberu seriálov vrátane: 18831923A Friend Of the FamilyAll The SinsAmerican GigoloFunny WomanHaloLaw & Order (séria 21), Let The Right One InMayor of Kingstown (séria 1 a 2), Pitch Perfect: Bumper In BerlinStar Trek: Strange New WorldsSoulsSuper Pumped: The Battle For UberThe Best Man: The Final ChaptersThe CallingThe Fear IndexThe First LadyThe Midwich CuckoosThe OfferThe RisingTulsa KingVampire Academy a Yellowstone.

Medzi veľké filmové a seriálové novinky, ktoré SkyShowtime uvedie v nadchádzajúcich mesiacoch, patria aj tieto najočakávanejšie tituly: A Town Called MaliceBelfastDrift – Partners In Crime (séria 1A), LionessNie, nieMimoni: Zloduch prichádzaRabbit HoleÚsmevČierny telefón a The Great Game.

SkyShowtime na Slovensku
Zdroj: Rubikon PR / SkyShowtime

Okrem toho, že je SkyShowtime spotrebiteľom k dispozícii priamo prostredníctvom webových stránok: www.skyshowtime.com a aplikácie SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, Android alebo Android TV, Google Chromecast a LG TV, dnes taktiež oznámila partnerstvo so spoločnosťou Samsung. Od 14. februára tak budú môcť zákazníci na všetkých trhoch sledovať SkyShowtime na vybraných televízoroch Samsung Smart*.

SkyShowtime ponúka nové prémiové seriály, obsah pre deti a celú rodinu a výber ikonických titulov z filmotéky od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky StudiosPeacock.

Zdroj: TS Rubikon PR

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -