Seriály

Chcete zažiť ďalšie dobrodružstvá panovníka, ktorý rád tancuje? Tak si už teraz prepnite kanál na seriál Sláva kráľovi Julianovi!

Aj keď vám mnoho ľudí bude vravieť opak, pravdepodobne aj oni sú fanúšikmi animovaných filmov. Len málokto totižto pohrdne víkendovému odpočinku pri sledovaní jedného z klasických animákov – či už sám, alebo s rodinou. A aj keď svoju lásku možno navonok popierate, ak sa zapozeráte do filmu, ktorý práve pozerá mladší člen vašej rodiny, tak zistíte, že od obrazovky len ťažko odtrhnete oči. Práve preto budeme predpokladať, že si pamätáte ikonický film Madagaskar (2005). Z neho už určite budete poznať veselého kráľa Juliana, ktorého si diváci okamžite obľúbili. Práve preto vás určite poteší správa, že Sláva kráľovi Julianovi seriál sa už objavil na našich obrazovkách!

Humor, ktorým pobaví aj dospelých

Kráľ Julian je pre scenáristov dokonalou postavou. Samozvaný panovník je totižto tak šialený, že ani sa neodvážite predpokladať, čoho všetkého je schopný. O zábavu na obrazovkách máme logicky postarané, pretože kráľ Julian sa dá opísať aj ako nevyčerpateľná studnica “geniálnych” plánov. Počas jeho šialených dobrodružstiev ho samozrejme opäť bude sprevádzať jeho verný poradca, dôstojník Maurice a veveričiak Mort. Osvedčené postavy doplní aj úplne nová postava, bojovníčka Clover.

Príbehy výstredného, a častejšie áno ako nie uleteného panovníka sú možno primárne venované deťom, no tvorcovia seriálu nezabudli ani na starších. Tí si v seriálu môžu užiť veľké množstvo typicky sarkastického humoru, narážok a hlavne paródií známych scén z populárnych filmov. V skratke sa teda dá povedať, že seriál Sláva kráľovi Julianovi vás určite zaujme, ak ste si užili sledovanie postavy vo filmoch. Ako to teda celé dopadne vám teda už vravieť nebudem. Sledovať, či sa bude kráľ Julian aj naďalej vyhrievať na výslní svojej výnimočnosti môžete spolu s deťmi sledovať na televíznej stanici Minimax, a to vždy od 10:30.

sláva kráľovi julianovi seriál

Zdroj: TS MINIMAX

Máte vy alebo mladší členovia vašej rodiny radi animované filmy Madagaskar a ich ikonickú postavu kráľa Juliana? Ak áno, tak určite im nezabudnite o novom seriáli povedať!

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Upírsky seriál Castlevania pokračuje, štvrtá sezóna práve dostala zelenú

  Seriály

  Seriál Locke & Key: Dočkáme sa očakávanej druhej série?

  Seriály

  Seriál Rick a Morty sa vracia s novými epizódami. Kedy ich uvidíme?

  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Pridaj komentár