Hviezda Marvelu prekvapuje: Končí s herectvom, možno sa už nevráti

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prečo ukončuje kariéru herectva?

Známa herečka Evangeline Lilly oznámila, že končí s herectvom. Správu oznámila na svojich sociálnych sieťach, o čom informoval aj portál Variety. Nevylučuje, že by sa k tejto kariére mohla jedného dňa vrátiť, nateraz však od kariéry jednoznačne odstupuje, pričom odkazovala na svoje video ešte z roku 2006. Čo v ňom uvádzala?

Lilly sa preslávila hlavne v roku 2004, keď sa objavila v seriáli Nezvestní ako Kate Austen. Zahrala si vo všetkých šiestich sériách až do roku 2010, čím si vyslúžila aj ocenenie Zlatý glóbus za najlepšiu herečku v dramatickom seriáli.

Iné smerovanie chcela už pred 8 rokmi

Ešte počas svojho pôsobenia v seriáli v roku 2006 nahrala video, v ktorom uvádza, že do ďalšej dekády by už nechcela byť herečkou. V tom čase snívala o založení rodiny, ktorej by sa naplno venovala. Chcela sa tiež venovať osvete o humanitárnej práci, ktorej by sa tiež venovala.

Video teraz zdieľala znovu na svojom Instagrame a pridala k nemu aj popis. Uvádza nasledovné:

„Som naplnená radosťou a spokojnosťou, pretože dnes žijem svoju víziu. Odísť od toho, čo znie ako jasná voľba (bohatsvo a sláva) vie byť niekedy desivé, ale odísť do svojho pokojného miesta nahradí strach naplnením. Do Hollywoodu sa možno jedného dňa vrátim, teraz je to však miesto, kam patrím. Nová séria života prišla a SOM PRIPRAVENÁ. A SOM ŠŤASTNÁ“

Odmietla Wonder Woman, poznali sme ju ako Wasp

Herečka sa však nikdy netajila tým, že odmietala aj väčšie role a vyberala si iba niektoré z nich. V podcaste Happy Sad Confused počas minulého roka priznala, že jej Joss Whedon ponúkol rolu Wonder Woman a Hugh Jackman sa ju snažil prehovoriť na pripojenie k X-Menom ešte počas roku 2011. Oboje odmietla a v ani jednom zo spomínaných projektov si nezahrala.

Evangeline Lilly, ktorá teraz z herectvom končí sa však predsa ku komiksovej roli dostala. Zahrala si Hope van Dyne, respektíve hrdinku Wasp v štvorici Marvel filmov. Prvým z nich bol Ant-Man z roku 2015. Ešte predtým sa objavila v dvoch filmov z trilógie Hobit od Petera Jacksona ako elfka Tauriel.

Je vám ľúto, že táto herečka sa rozhodla upustiť od svojej kariéry? V ktorej z jej úloh ste ju mali najradšej? Vedeli by ste si ju predstaviť aj v roliach, ktoré odmietla? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -