Nikdy im to neodpustíte. V týchto hrozných filmoch si zahrali slávni herci

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Nikto nie je dokonalý a herci tiež nie sú výnimkou. Každý z nich má svoje maniere a muchy, ale takisto si niektorí vedia vyberať príšerné projekty. A to aj napriek tomu, že im pomáhajú agenti, publicisti a iní asistenti. Títo slávni herci si zahrali v naozaj zlých filmoch, pričom diváci na to len tak ľahko nezabudnú.

Slávni herci v zlých filmoch

8. Jennifer Lawrence – matka! (2016)

matka jennifer lawrence
Zdroj: TMDB

Jennifer Lawrence patrí medzi najväčšie hviezdy v Hollywoode. Preslávila sa vďaka sérii Hunger Games (2012 až 2015), v ktorej stvárnila postavu Katniss Everdeen. Získala však aj Oscara, a to za svoj výkon v dráme Terapia láskou (2012).

Nie všetky jej filmy sa však dočkali takéhoto úspechu. V roku 2016 si totiž zahrala v hororovej dráme režiséra Darrena Aronofského matka!, ktorý však absolútne nenaplnil divácke očakávania. Dokonca aj samotná Jennifer priznala, že tomuto filmu nerozumela ani napriek tomu, že počas nakrúcania randila s režisérom. Podľa jej slov sa už podobnému projektu nikdy neupíše.

7. Christian Bale, Natalie Portman a Chris Hemsworth – Thor: Láska a hrom (2022)

thor
Zdroj: TMDB

Režisér Taika Waititi v roku 2017 všetkých prekvapil skvelou fantasy komédiou Thor: Ragnarok. Jeho prístup bol osviežením pre túto mierne stagnujúcu sériu zo sveta Marvelu. Diváci sa veľmi tešili na pokračovanie s podtitulom Láska a hrom, ale boli príliš sklamaní.

Film síce kvôli publicite v kinách neprepadol, no nikto by zrejme neplakal, ak by k tomu došlo. Najviac však divákov mrzel nevyužitý herecký potenciál. Návrat Natalie Portman do série bol prinajmenšom divný a ešte horšie bol na tom Christian Bale. Jeden z najlepších hercov súčasnosti, ktorého bolo pre tenton film naozaj škoda. Pravdou je, že to Waititi skrátka nezvládol a uvidíme, ako dopadnú jeho ďalšie režisérske počiny.

6. Anya Taylor-Joy a Maisie Williams – Noví mutanti (2020)

novi mutanti
Zdroj: TMDB

Noví mutanti z roku 2020 boli niekoľkokrát odložení, kvôli tomu, aby sa premiéra tohto pokusu o komiksový horor zo série X-Men čo najviac vydarila. Paradoxom je to, že si vybrali rok, v ktorom sa všetky kiná po celom svete masívne zatvárali kvôlo pandémii. Ale o to ani tak nejde, skôr o fakt, že divákov tvorcovia nalákali na skvelé obsadenie a tajomný hororový dej. V ňom sa pozrieme do tajného zariadenia, v ktorom sú držaní noví mladí mutanti. Tí si pomaly začnú uvedomovať, že budú musieť použiť svoje sily na to, aby sa dostali von.

Po tvorcovskej stránke je tento film absolútne nezvládnutý a herečky ako sú Anya Taylor-Joy či Maisie Williams mali otrasné postavy, ktoré hovorili s ešte horším prízvukom. Film s rozpočtom okolo 70 miliónov zarobil sotva 50 miliónov dolárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -