Nikdy im to neodpustíte. V týchto hrozných filmoch si zahrali slávni herci

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

2. Robert De Niro – Dedo je lotor (2016)

dedo je lotor
Zdroj: TMDB

Herec Robert De Niro je dnes už filmovou ikonou. Získal dvoch Oscarov a zahral si vo filmoch ako Krstný otec 2 (1974), Mafiáni (1990) či Neľútostný súboj (1995). Začiatkom 21. storočia sa snažil preraziť ako komik a aj sa mu to darilo. Zahral si dnes už ikonickú postavu svokra vo filme Svokor je lotor (2000) s Benom Stillerom. Ešte rok predtým sme ho videli v rozkošnej krimi-komédii Analyzuj (1999), v ktorej stvárnil málo sebavedomého mafiána Paula Vittiho. Zdatne mu pritom sekundoval Billy Crystal. Niet pochýb o tom, že De Niro má komediálny talent, avšak to mu pri absurdne trápnej komédii Dedo je lotor nepomohlo.

V nej hrá doslova nadržaného deda, ktorému ide len o to, aby si po smrti svojej manželky užil čo najviac sexu s mladými ženami. Na prekvapenie sa ho za každú cenu snaží zbaliť vysokoškolská študentka Lenora (Aubrey Plaza). Celé to pôsobí veľmi divne a v niektorých momentoch až nechutne. Mnohí diváci sa čudovali, prečo mal tak uznávaný herec potrebu hrať v takomto filme.

1. Mila Kunis a Channing Tatum – Jupiter na vzostupe (2015)

jupiter na vzostupe
Zdroj: TMDB

Herečka Mila Kunis si zahrala s Denzelom Washingtonom v postapokalyptickom fantasy príbehu Kniha prežitia (2010). Tento projekt síce nebol vysoko chválený, ale takisto sa nejednalo o žiadny prepadák. Zrejme kvôli tomu si ju vybrali tvorcovia Matrixu (1999) do svojho najnovšieho filmu s názvom Jupiter na vzostupe.

Diváci od takýchto tvorcov čakali epické sci-fi, ktoré by im zmenilo ich pohľad na svet v danej forme. Toho sa však vôbec nedočkali. Jupiter na vzostupe je pri najlepšom podprahový sci-fi brak, plný pekných efektov a zbytočne angažovaných hereckých hviezd. Ako pre Milu Kunis, tak pre Channinga Tatuma je to jeden z najhorších filmov v ich doterajšej kariére.

Toto boli slávni herci v zlých filmoch. Ktoré z týchto diel sa vám páčilo najmenej?

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -