Diváci boli z ich výkonov sklamaní! V týchto seriáloch sa niektorí herci vraj absolútne nepredviedli

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Slávni herci v seriáloch

Seriály majú tú nevýhodu, že sa vysielajú celé roky. Diváci sa na tých istých hercov pozerajú celé mesiace a ak je dané obsadenie vyhovujúce, tak to nie je problém. Horšie však je to, ak sa do obsadenia dostane herec, ktorý sa divákom vôbec nepáči. Každopádne, tvorcovia sa nemôžu zavďačiť všetkým a čo sa páči jednému, nemusí sa páčiť aj druhému. Preto vám dnes ukážeme, ktorí slávni herci v seriáloch nepodali výkony, ktoré by sa divákom páčili, skôr naopak. Podľa ich názoru tam nemali čo hľadať.

1. Thomas Brodie-Sangster – Dámsky Gambit

slávni herci v seriáloch
Zdroj: adme.media

Herec známy z filmov ako Láska nebeská či zo série Labyrint si v tomto seriáli zahral Bennyho. Geniálneho šachistu, typického alfasamca, ktorého sa chlapi boja a ženy ho milujú. Pre publikum však Sangster nespĺňal atribúty tejto postavy. Vyzerá skrátka príliš mlado a už vôbec nepripomínal drsného chlapa. Viac by mu určite sadla rola nejakého nerda, než rola zvodcu žien. Naopak, divákom sa páčil výkon druhého britského herca. Harryho Mellinga sme dlho poznali „len“ ako Dudleyho zo série Harry Potter. Po jeho výkone v seriáli Dámsky Gambit sa to však zmenilo.

2. Michiel Huisman – Game of Thrones

slávni herci v seriáloch
Zdroj: adme.media

Najprv si postavu menom Daario Naharis zahral herec Ed Skrein. Známy aj ako záporák Francis (Ajax) z kultového filmu Deadpool. Toho ale tvorcovia vymenili za herca Michiela Huismana. Divákom sa však táto výmena príliš nepáčila. Táto postava by mala byť neskutočne bystrá, charizmatická, prekvapivá. Daario v podaní Huismana bol vraj nudný, predvídateľný a skrátka nebol tak cool, ako Skrein. Mnoho divákov dúfalo, že kým táto postava zomrie, zahrá si ju ešte nejaký iný herec, ktorý by sa na túto rolu viac hodil.

3. Ed Helms – The Office

slávni herci v seriáloch
Zdroj: adme.media

Ed Helms, známy hlavne zo série Vo štvorici po opici, si v kultovom sitkome zahral postavu Andyho Bernarda. Divákom sa však táto postava už od začiatku nepáčila. Prišla im totiž neskutočne otravná. Samozrejme za to môžu hlavne scenáristi, no mnohým divákom vadil práve Helms. Mnohí fanúšikovia sitkomu tvrdili, že si všetky scénky s ním radšej pretočili, aby sa naňho nemuseli pozerať. Vraj ich pálili oči keď ho videli a takisto uši keď ho počuli…

4. Anya Chalotra – Zaklínač

Anya Chalotra
Zdroj: adme.media

Seriálové či filmové adaptácie rôznych hier vždy narazia na kritiku zo strany fanúšikov. A to hlavne čo sa obsadenia týka. Výnimkou nebol ani seriál Zaklínač od Netflixu. Divákom sa hlavne nepáčilo, ako tvorcovia obsadili postavu Yennefer. Tú si zahrala herečka Anya Chalotra. Podľa divákov však bola na túto rolu primladá. Taktiež sa im zdalo, že medzi ňou a Geraltom, teda Henrym Cavillom, nie je absolútne žiadna chémia.

5. Kyle MacLachlan – Ako som spoznal vašu mamu

Ako som spoznal vašu mamu
Zdroj: adme.media

V tomto prípade herec z kultového seriálu Twin Peaks urobil všetko dobre. Ale až príliš dobre. Kyle MacLachlan si v kultovom sitkome zahral postavu zlého Kapitána. Bohatého miliardára, ktorý mal v obľube mladšie dievčatá. Jednou z nich bola aj Jennifer Morrison, ktorá si zahrala jeho manželku Zoey. Práve tú mu prehral hlavný hrdina Ted Mosby. Kapitán mal pôsobiť nesmierne hrozivo, avšak MacLachlan bol príliš šarmantný, sympatický, vtipný a celkovo skvelý chlapík. Diváci dokonca viac sympatizovali s ním, ako s hlavným hrdinom Tedom.

6. Phoebe Dynevor – Bridgerton

Bridgerton
Zdroj: adme.media

Seriál Bridgerton od Netflixu mal veľký úspech. Dokonca jeho druhá séria ešte prekonala tú prvú. A to ako v sledovanosti, tak aj v hodnotení divákov. Kameňom úrazu tohto historicko-romantického seriálu je vraj herečka Phoebe Dynevor. Tá si zahrala postavu Daphne, no divákom sa to nepozdávalo. Podľa ich názoru mali tvorcovia vybrať staršiu a taktiež atraktívnejšiu herečku. Dynevor vraj vyzerá až príliš nevyzreto. Je síce milá a rozhodne sympatická, ale podľa fanúšikov seriálu jej krása nie je až taká oslňujúca, ako v knižnej predlohe.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -