Slováci sa počas sviatkov neodlepia od TV. Operátor vám dá zadarmo 37 obľúbených staníc

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Slováci počas sviatkov získajú TV stanice zadarmo

Nadchádzajúce sviatky sú v prvom rade o trávení času s rodinou a vašimi blízkymi. Nepochybne k vianočnej pohode nepatrí len rozbaľovanie darčekov, ale aj jednoduché činnosti v okruhu tých najbližších ľudí. Medzi Slovákmi je preto obľúbená aj domáca pohoda pri televíznych programoch. Pozeranie filmových klasík a rozprávok jednoducho patrí ku sviatkom a mnohí si ich bez toho ani nevedia poriadne predstaviť. Pre tých z vás, ktorí radi sledujete televízor počas sviatkov, teraz máme skvelé správy.

Operátor Orange pre všetkých zákazníkov aspoň so Základným (Basic) balíkom sprístupní ďalšie TV stanice už od utorka 19. 12. 2023 až do pondelka 15. 1. 2024. Prístup ku novým staniciam získajú klienti úplne zadarmo bez ďalších podmienok.

slovensko data zadarmo orange
Zdroj: Orange, Unsplash

Zoznam staníc pre klientov Orange

Filmových fanúšikov počas sviatkov až do prvej polovice januára nadchne 10 filmových TV staníc: AMC HD, CS Film HD, Epic Drama HD, Film+ , FilmBox, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Stars HD.

Vášnivých športovcov a pravidelných divákov športových podujatí zasa poteší 8 kanálov, ktoré sa venujú vysielaniu rôznym druhom športu: Arena Sport 1, Arena Sport 2, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Golf Kanál, JOJ Šport HD, Sport 1, Sport 2.

Na trochu odpočinku sa diváci môžu naladiť na 5 rôznych voľnočasových staníc, ktoré sa venujú napríklad vareniu či tipom, ako sa starať o domácnosť: Folklorika HD, TV Paprika, Discovery Channel HD, Home and Garden HD, TLC HD.

Rodičia si doprajú pohodu vďaka 14 detským TV kanálom, ktorých rozprávky pre deti v rôznych vekoch zabavia ich ratolesti: Baby TV, Cartoon Network SK&CZ, Cartoonito, Disney Channel, Disney Junior, Duck TV HD, JimJam, Jojko HD, LALA TV HD, Minimax, Nickelodeon, Nick Junior, NickToons, RiK HD, Turbo TV HD.

Operátor Orange taktiež sprístupní zákazníkom káblovej televízie v rovnakom období TV stanicu JOJ Cinema HD. Na nej si počas celého dňa môžete pozrieť rôzne slovenské aj zahraničné filmy.

Zdroj: Orange

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -